English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Delta's Shadow

Delta Foundation byla největší zbrojařskou firmou ve svém oboru, která se specializovala na výrobu a dodávky bojových robotů do všech známých koutů galaxie. Poté, co bylo odhaleno, že řízení společnosti bylo ovládáno nepřátelskou mimozemskou rasou, došlo ke zničení této organizace. Vlády jednotlivých mocností ustanovily společnost Trigon, která se měla zaměřit na vyšetření všech pochybných aktivit Delta Foundation a zkoumání bojového arzenálu nepřítele, abychom byli co nejlépe připraveni na případnou invazi. Šokující zjištění tajné agentky Jacqueline, která se podílela na vyšetřování, na sebe nenechalo dlouho čekat. Zdá se, že se celá situace znovu opakuje, mysl nejvyšších představitelů společnosti Trigon je opět plně pod nadvládou vetřelců. Znovu do akce je povolán agent Nova, který se již před lety vypořádal s nastoleným problémem, proto není nejmenších pochyb o tom, že to dokáže i po druhé.

 

Tato hra je dalším špičkovým počinem ruského programátora SaNcheze a jeho týmu. Inspiraci našla v herní sérii Power Blade od firmy Nintendo, po většinu vývoje byla vedena pod pracovním názvem Power Blade 3, až na poslední chvíli, nejspíše kvůli copyrightu, byla přejmenována na Delta's Shadow. Opět zde máme titul na té nejvyšší možné vizuální úrovni, který je neuvěřitelně rozsáhlý, herní doba, pokud opravdu chcete objevit všechny tajné lokace, vám zabere několik hodin čistého času. Na začátku si zvolíte ze dvou druhů obtížnosti, v roli agenta Novy vás čekají tři obrovské komplexy plné nepřátel, na konci každého nechybí souboj s extra odolným záporákem. V každé této části získáte jeden ze tří speciálních obleků, který vylepší dovednosti hlavního hrdiny. Konkrétně jde o plavání pod vodou, lezení po stěnách a létání. Tyto dovednosti musíte vhodně kombinovat, abyste dosáhli dalšího progresu. Mezi lokacemi se agent pohybuje na svém motocyklu, což představuje závodní mezihru, kdy se musíte vyhýbat různým překážkám na trati. Jeden obří level je věnován i agentce Jacqueline, která má schopnost splynout s pozadím, jejím úkolem bude v tichosti hackovat počítače v centrále Trigonu, aniž by byla někým spatřena. Popis všeho, co hra nabízí, by byl hodně dlouhý, představu si můžete udělat z přiložené mapy.

 

Z tohoto webu je možné stáhnout demoverzi, která nabízí jeden komplex k prozkoumání, včetně souboje se závěrečným bossem. Kompletní hru (v digitální podobě) lze pak zakoupit za pouhých 5 euro zde.

 

 
 
YouTube video.
 
Vydavatel:  SaNchez, 2020
Autoři:  SaNchez, SincLAIR, ER, Nik-O
Žánr hry:  arkáda
Formát souboru:  TRD
Původní manuál:  Deltasshadow.pdf
Kazetová obálka:  Deltasshadow.jpg
Externí weby:  World of Spectrum, Spectrum Computing, Tipshop
Ostatní:  mapa, poke
Stažení hry:  Deltasshadow.zip (743 KB)

 

Publikováno: 30. 10. 2021 | Vložit nový komentář...
Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist