English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mister Kung-Fu

Vaše milovaná Silvia byla unesena nebezpečnou sektou. Pokud ji chcete vidět ještě někdy živou, musíte se vydat do jejich chrámu a porazit všechny jejich uctívače. Mister Kung-Fu je novým remakem dřívějšího titulu Kung-Fu Master z roku 1986, který se na ZX Spectru úplně nevydařil. Proto se autor remaku snažil co nejvíce přiblížit automatové verzi, která ve své době slavila největší úspěch.

 

Zachováno zůstalo všech 5 úrovní, které dokonale procvičí rychlost a pohotovost vašich reflexů. Protivníci se k vám přibližují z obou stran, na svoji obranu můžete používat velkou plejádu kopů a úderů. Postupovat musíte krůček po krůčku a nepustit si protivníka příliš k tělu. Nepřátel existuje velké množství od klasických nohsledů, přes vrhače nožů, draky, zakrslíky, včely nebo netopýry. Na konci každé úrovně, jak už u podobných mlátiček bývá zvykem, na vás čeká souboj se speciálním protivníkem, který vydrží hodně zásahů.

 

 
Přehrát video.
Zastavit přehrávání.
YouTube video.
 
Vydavatel:  Uprising Soft, 2018
Autoři:  Elton Bird, Andrew McDonnell, Tony Pastor
Žánr hry:  akční
Formát souboru:  TAP
Původní manuál:  Misterkungfu.txt
Kazetová obálka:  Misterkungfu.jpg
Externí weby:  World of Spectrum, Spectrum Computing, Tipshop
Ostatní:  mapa, poke, online
RZX video:  Misterkungfu.rzx (248 KB)
Stažení hry:  Misterkungfu.zip (26 KB)

 

Publikováno: 5. 2. 2019 | Vložit nový komentář...
Vložil: ZdenekVloženo: 05. 05. 2019, 16:16:29
Tak jsem si to zahral az do konce (s POKE). Musim rict, ze je to skvela konverze pro Spectrum. Rychlost animace, hratelnost, atmosfera. Hraval jsem to v maringotkach na poutich a pak na MAME emulatoru a je to fakt dobre udelane. Jinak, kdyz me nekdo chytne a nepusti, tak zbesile mackam nahoru dolu doprava doleva fire a nejak se mi podari uvolnit.
Vložil: ZdenekVloženo: 10. 04. 2019, 12:12:21
JJ, na původní automatovce to tak bylo. Jak se protivník dostal ke me, tak energie sla do pryč. Škubal jsem joystickem, tloukl do tlačitek, ale nedokázal jsem se ze sevření dostat.
Vložil: maikiVloženo: 25. 03. 2019, 16:36:06
Tak oproti puvodnimu Kung Fu Master pro Spectrum je to ohromny posun dopredu. Konecne plnohodnotna verze pro Sinlaira. Autori navic vydavaji aktualizace, takze lze ocekavat postupne doladovani. A co je bomba, jede to s plynulym scrollingem i na standardnim 48k s jednou ULOU, zadne vyhybani se problemum sovetskym pristupem 128k only. Kidovani pro Spectrum jak ma byti!
Vložil: PyštíkVloženo: 20. 03. 2019, 23:27:03
Je to svižné, akčné a celkom pekne spracované. Avšak keď sa protivník dostane až k vám, tak je veľmí náročné čokoľvek urobiť a energia vám rýchlo klesne. Pôvôdnú automatovú verziu som hral 25 rokov dozadu, takže si už nespomínam či aj v originále to bolo takto. Viem len toľko, že vtedy ma to veľmi bavilo. Toto ma rýchlo omrzelo. Ale skúsim tomu ešte neskôr dať šancu.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist