English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Agent 99 - návod

Zločinecká organizace připravuje útok na softwarovou firmu Alkoholsoft. Útok bude řízený hlavním počítačem, který se nachází na základně zločinců. Tvou úlohou je zničit hlavní počítač a tak zabránit útoku. Tvá mise je časově omezená. Tolik k uvedení do děje a hned se vrhneme do záchrany firmy Alkoholsoft.

 

Začínáme ve vstupní hale a jdeme směrem na západ a u strážce na sever. Ve výpočetní laboratoři se podívejte do počítače. Na monitoru se objeví následující text:

 

SIFRA HESLA NA VSTUP DO SKLADU ZBRANI JE: "Z1K3Z5K5Z2Z6"
SIFRA PODLA VETY: "POZOR NA STEWA"

 

Když donutíme mozek k vyšší činnosti, tak zjistíme, že Z je začátek, K konec a číslice je pořadové číslo od začátku nebo od konce. Podle této teorie zjistíme, že heslo je "PERSON". Vrátíme se do vstupní haly a pokračujeme na východ. U cigaret zamíříme na sever, dveře jsou chráněné heslem. Zadáme tedy rozluštěné heslo a sebereme láhev koňaku a pistoli. Vrátíme se ke strážci a zneškodníme ho pomocí pistole. Na západě sebereme telefonní seznam a pomocí pistole dostaneme z tlusťocha heslo na vstup do sektoru B. Jděte kolem počítače na sever a vezměte dynamit. Pokračujte na východ a pak na sever. Seberte zápalky, položte pistoli a pokračujte na východ. Na severu se přes strážce dostanete do sektoru B. Jděte na sever ke květině a pak na východ. Archiváři dejte koňak, pustí vás dovnitř. Na jihu prostudujte příručku. Jděte na sever až k nářadí, které seberte. Jděte ke dveřím "Vstup jen na povolení" a pomocí nářadí vyřaďte z činnosti zabezpečení. Jděte na západ a u reklamy na ČEDOK zamiřte na jih. Tam seberte peněžní kartu, odložte nářadí a příručku. Vraťte se na sever a pokračujte na západ k zakrslému strážci. Dejte se na jih, seberte skafandr a oblečte si ho. Pak se vydejte na sever přes zamořený prostor a na východě seberte laser. Vraťte se ke strážci a dejte mu peněžní kartu, pustí vás na západ. Jděte na sever k telefonu. Nahlédněte do telefonního seznamu a zavolejte na policii. Na jihu se sice otevřou dveře, ale narazíte na další železné dveře. Teď přijde na řadu laser. Projděte dveřmi a u barevných pák zamiřte na jih. Stiskněte červenou páku a dostanete se k hlavnímu počítači. Teď už stačí škrtnout zápalkou a dynamit vyhodí do povětří počítač. A to je konec této textové hry.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 12. 2010 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: PaveroVloženo: 08. 12. 2022, 12:31:58
Mapu jsem aktualizoval.
Vložil: dexVloženo: 01. 12. 2022, 01:34:30
Ugra mapu aktualizoval, tak by se dala nahrát nová verze i sem.
Vložil: CeloVloženo: 30. 11. 2022, 00:31:55
Ahoj, pre kompletnost mapy - 'Smetiste odpadky' je taktiez miestnost, v ktorej je plyn so smrtelnymi nasledkami. "Prazdna mistnost" nie je nebezpecna plyn je iba v "Mistnost Cerne tapety". "Stred chodby" nie je smrtelna, plyn hraca ovplyvni iba ak vstupi z ktorejkolvek strany do "Mala Mistnost napis pozor".

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist