English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Akce KGB - návod

Sebral jsem kámen (VEZMI; KAMEN) a zlikvidoval hlídku (POUZIJ; KAMEN). Vojáka jsem pak u vchodu prošacoval (PROZKOUMEJ; VOJAKA) a sebral klíč (VEZMI; KLIC) a uniformu (VEZMI; UNIFORMU), kterou jsem si hned oblékl (POUZIJ; UNIFORMU).

 

Na začátku chodby jsem sebral svítilnu (VEZMI; SVITILNU) a rozsvítil ji (POUZIJ; SVITILNU). Prošel jsem přes vojáka do chodby a našel brýle (VEZMI; BRYLE). Ve výklenku jsem pak našel bednu se zeleným tlačítkem a otevřel ji (POUZIJ; TLACITKO). Sebral jsem granát, kulomet i zásobník (VEZMI; GRANAT; VEZMI; KULOMET; VEZMI; ZASOBNIK). Kulomet jsem nabil (POUZIJ; ZASOBNIK) a vydal se k plechovým dveřím.

 

Dveře jsem otevřel (POUZIJ; KLIC; DOLU) a pětici důstojníků vystřílel (POUZIJ; KULOMET), načež jsem rychle zamkl dveře (POUZIJ; KLIC). Mrtvoly jsem prohledal (PROZKOUMEJ; DUSTOJNIKY) a našel papír, jenž jsem přečetl pomocí brýlí (POUZIJ; BRYLE) a zjistil nápovědu pro kód k sejfu.

 

 

Sejf jsem otevřel (POUZIJ; KOD; 0401) a ocitl se v tajné místnosti s terminálem a pěti tlačítky. Zde jsem otevřel další sejf granátem (POUZIJ; GRANAT) a nalezl obálku s dopisem, na němž bylo uvedeno, že správné tlačítko se určí kódem "D-F+Y". Stiskl jsem třetí tlačítko (POUZIJ; TLACITKO; 3) a unikl z vybuchujícího bunkru.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 27. 1. 2011 | Doplněno: 4. 12. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist