English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Old Tower (2)
Raid over Moscow (8)
Orfeus Music Assem... (3)
Astronaut Labyrint... (3)
Tomahawk (18)
Aquaplane (5)
Pooper Scooper (1)
Přestavba (3)
Yie Ar Kung Fu 1-2 (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Batman 2a - A Bird in the Hand - návod

Zorientujte se v přiložené mapě. V Batmanově jeskyni najděte nos (NOSE), nářadí (TOOL), batarang (BATARANG), šperhák (LOCKPICK), batmanův disk (BAT DISK). Použijte nářadí v obrazovce "broken machines", batarang (můžete jím házet) a disk v místnosti "insert the disk". Vyjděte do ulic.

 

Najděte cukrovinku (SWEET) a botu (SHOE). Cukrovinka vám doplní energii. Pak vezměte klíč od dveří (DOOR KEY). U lampy vyšplhejte po stěně domu na střechu. Najdete tam kolu (POP), co doplní energii, a svítilnu (TORCH). Vraťte se dolů a vyšplhejte po další stěně domu nahoru. Najdete lano (ROPE) a v obrazovce "take your pick!" použijte šperhák. Můžete ho odložit a vejděte do domu.

 

V domě najděte klíč od výtahu (LIFT KEY) a použijte ho u výtahu. Dále naleznete toust (TOAST) na doplnění energie a šipku (DART). Pak vezměte herní disk (GAME DISK) a v obrazovce "two halves" vajíčko (EGG) vám doplní energii. Zde použijte i lano a dostanete se nahoru. Tam seberte magnet (MAGNET) a použijte šipku. Získáte povolení ke vstupu (PASS). Vyjděte zpět na ulici.

 

Na obrazovce se vstupními dveřmi "don't pass go!" použijte povolení ke vstupu a vejděte do domu. Je tu tma, tak použijte svítilnu. Dále použijte magnet a nebudou vás otravovat tučňáci. Seberte videokazetu (TAPE). V místnosti se zrnící televizí použijte videokazetu. Dále naleznete koláč (CAKE) na doplnění energie. V obrazovce "open the door hal!" použijte klíč ke dveřím. K doplnění energie naleznete banán (NANA). Pak najdete trumpetu (TRUMPET) a zahrajte na ni. V místnosti "the big turn off!" si nasaďte nos, obujte botu a použijte herní disk. Zastavili jste počítač a úspěšně dohráli 1. díl na maximální možnou úspěšnost 100%.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru World of Spectrum.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 29. 12. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: SeraphimVloženo: 14. 03. 2017, 19:53:23
Analyza 100%: Pass(9), Rope(12), Dart(18), Torch(9), Lift Key(6), Door Key(8), Bat Disk(1), LockPick(7), Tape(1), Batarang(4), Trumpet(1), Knife(0), Bomb(0), Tool(1), Shoe(2), Magnet(9), Nose(2), Egg(E), Cake(E), Nana(E), Toast(E), Sweet(E), Game Disk(10), Pop(E)

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist