English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Batman 2b - A Fete Worse than Death - návod

Orientujte se dle přiložené mapy. V Batmanově jeskyni seberte žárovku (BULB). Tu použijte v místnosti, kde je tma. Tam pak seberte masku (MASK) a svítilnu (TORCH). Masku si nasaďte. Seberte a použijte batarang (BATARANG) a slezte do podzemí.

 

V podzemí rozsviťte svítilnou. Seberte uši (EARS) a nasaďte si je. Robin volá o pomoc. Vezměte rybu (FISH). Seberete sluneční brýle (SHADES) a zuby (TEETH). Se zuby se už můžete posilnit rybou a také mrkví (CARROT). Vylezte pro štípací kleště (WIRE CUTTER) do domu duchů a vraťte se zneškodnit 10 výbušnin.

 

V zábavním parku seberte dřeváky (CLOG) a použijte je. Trošku vás zpomalí. Kola (COKE) vám doplní energii. Jděte pro peníze (CASH) a hned je použijte. Získáte kartu (CARD). Nyní v zábavním parku vyhledejte principála a zneškodněte ho pomocí batarangu. Vypadne z něj lano (ROPE). Vejděte do klaunovské pusy a použijte sluneční brýle.

 

Fotoaparátem (CAMERA) se vyfoťte a odložte jej. Posilněte se kuřetem (CHICKEN) a seberte harmoniku (HARMONICA). Zahrajte na ni a odložte ji. Najděte hračku (TOY), použijte ji a odložte. V obrazovce "card trick" použijte kartu. Mléko (MILK) vám doplní energii. U horské dráhy se posilněte kokosovým ořechem (COCNUT). Vyhledejte nářadí (TOOL), vraťte se do klaunovské pusy a použijte ho. U horské dráhy vyšplhejte nahoru a Robina zachraňte pomocí lana.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 29. 12. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: SeraphimVloženo: 14. 03. 2017, 19:44:49
Analyza 100%: Card(12), Rope(15), Shades(12), Torch(2),Wire Cutter(19), Mask(2), Bulb(1), Teeth(7), Toy(1), Roll(0), Batarang(1), Harmonica(1), Knife(0), Tools(9), Camera(4), Clog(1+E), Cash(9), Ears(4), Chicken(E), Cocnut(E), Carrot(E), Milk(E), Fisk(E), Coke(E)

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist