English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Hallowed Knight (1)
Black Sea (1)
Video Pool (26)
Bonnie and Clyde (5)
Snake Escape (3)
Ancient Fighters (5)
Sword of Ianna (5)
Hlášení chyb (52)
Soft & Cuddly (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Batman 2b - A Fete Worse than Death - návod

Orientujte se dle přiložené mapy. V Batmanově jeskyni seberte žárovku (BULB). Tu použijte v místnosti, kde je tma. Tam pak seberte masku (MASK) a svítilnu (TORCH). Masku si nasaďte. Seberte a použijte batarang (BATARANG) a slezte do podzemí.

 

V podzemí rozsviťte svítilnou. Seberte uši (EARS) a nasaďte si je. Robin volá o pomoc. Vezměte rybu (FISH). Seberete sluneční brýle (SHADES) a zuby (TEETH). Se zuby se už můžete posilnit rybou a také mrkví (CARROT). Vylezte pro štípací kleště (WIRE CUTTER) do domu duchů a vraťte se zneškodnit 10 výbušnin.

 

V zábavním parku seberte dřeváky (CLOG) a použijte je. Trošku vás zpomalí. Kola (COKE) vám doplní energii. Jděte pro peníze (CASH) a hned je použijte. Získáte kartu (CARD). Nyní v zábavním parku vyhledejte principála a zneškodněte ho pomocí batarangu. Vypadne z něj lano (ROPE). Vejděte do klaunovské pusy a použijte sluneční brýle.

 

Fotoaparátem (CAMERA) se vyfoťte a odložte jej. Posilněte se kuřetem (CHICKEN) a seberte harmoniku (HARMONICA). Zahrajte na ni a odložte ji. Najděte hračku (TOY), použijte ji a odložte. V obrazovce "card trick" použijte kartu. Mléko (MILK) vám doplní energii. U horské dráhy se posilněte kokosovým ořechem (COCNUT). Vyhledejte nářadí (TOOL), vraťte se do klaunovské pusy a použijte ho. U horské dráhy vyšplhejte nahoru a Robina zachraňte pomocí lana.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 29. 12. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: SeraphimVloženo: 14. 03. 2017, 19:44:49
Analyza 100%: Card(12), Rope(15), Shades(12), Torch(2),Wire Cutter(19), Mask(2), Bulb(1), Teeth(7), Toy(1), Roll(0), Batarang(1), Harmonica(1), Knife(0), Tools(9), Camera(4), Clog(1+E), Cash(9), Ears(4), Chicken(E), Cocnut(E), Carrot(E), Milk(E), Fisk(E), Coke(E)

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist