English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (13)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Bitva o databázi - návod

V roli majora Powerse plníme vojenský rozkaz a pátráme po hackerovi, který se naboural do počítače ministerstva obrany a ukradl z něj nejnovější databázi zbraní! Případ již před časem řešil detektiv Philip Marlowe a naše první kroky povedou právě tam.

 

Zavoláme na informace a najdeme si telefonní číslo na jméno PHILIP MARLOWE (313-86-590) a hned mu zavoláme, představíme se jako POWERS. Od Marlowa dostaneme pár kontaktů. Zavoláme tedy opět na informace a zjistíme si telefonní číslo na jméno TONY STEVENS (287-56-021), dále na firmu GENERAL MOTORS (320-55-023) a ještě na oddělení POLICIE (101-99-947). Zavoláme na policii, ale tady pozor - vstup bude chráněn heslem např. F18C, což dekódujeme jako 61835 (jedná se pouze o převod čísel z 16-kové do 10-kové soustavy, doporučuji použít vědeckou kalkulačku ve Windows), zde se v evidenci podíváme na jméno TONY STEVENS a zjistíme, že heslo jeho domácího počítače je ARAMIS a také odhalíme dalšího spolupracovníka. Zavoláme Tonymu, vložíme heslo a představíme se jako CARL STONE. Teď se dozvíme heslo k ukryté databázi, které zní TARTAR a ještě vstupní kód na osobní oddělení, u kterého ale bohužel chybí poslední znak (metodou pokus - omyl nalezneme ten správný), takže kompletní vstupní kód poté bude AQ894. Nyní zavoláme do GENERAL MOTORS, vložíme právě získaný vstupní kód a jako jméno pracovníka uvedeme TONY STEVENS, zde zjistíme další jméno.

 

Zavoláme na policii a v evidenci se podíváme na jméno FRANCIS NORTON, zjistíme, že jeho vstupní heslo je XERKES. Na informacích si zjistíme ještě telefonní číslo (034-59-112) a ihned Francisovi zavoláme, vložíme vstupní heslo a představíme se jako CARL STONE. Zjistíme, že Carl má cosi společného s organizací CIA a proto zavoláme opět na informace a zjistíme si telefonní číslo na CIA (000-54-111) a poté tam zavoláme. Zde zvolíme možnost číslo 3, do žádosti lze napsat cokoliv, není to důležité. Důležité je, že zjistíme jméno ředitele a kód personálního oddělení. Znovu zavoláme do CIA, ale teď zvolíme možnost číslo 2 - vložíme kód oddělení PDS, z uvedeného seznamu se nám bude nejvíce hodit jméno SCOT FLEURY i s pracovním označením. Do třetice zavoláme na CIA a zvolíme možnost číslo 1, jako označení uvedeme P328A. V databázi zaměstnanců se podíváme na jméno IAN JONES, dozvíme se jeho přístupový kód a jméno sekretářky. Na informacích si zjistíme telefonní číslo na jméno ELLEN JENSEN (745-81-509) a zavoláme i na policii, kde zjistíme její heslo. Ellen poté zavoláme, vložíme heslo NARCIS a představíme se jako IAN JONES, dozvíme se tak nové heslo do počítače. Konečně máme všechna potřebná data a můžeme opět zavolat na CIA a zvolit poslední možnost číslo 4, jako označení použijeme A101A, poté zvolíme 1 - přístup k paměti, 2 - mazání paměti, nové heslo je G4U88S1B a nakonec ještě vložíme heslo ukryté databáze pro výmaz (TARTAR). Tím je rozkaz splněn a hra dokončena!

 

P.S.: Bonusový kód z minulého dílu je 56BA!

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 1. 2011 | Autor: s0l1t3r | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist