English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Home Iceland Dizzy (2)
Hlasový program (3)
Highway Encounter (8)
Goonies (1)
Golden Axe (3)
Go to Hell (1)
Glug Glug (8)
Ghosts 'n' Goblins (4)
Expedice (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Bitva o databázi - návod

V roli majora Powerse plníme vojenský rozkaz a pátráme po hackerovi, který se naboural do počítače ministerstva obrany a ukradl z něj nejnovější databázi zbraní! Případ již před časem řešil detektiv Philip Marlowe a naše první kroky povedou právě tam.

 

Zavoláme na informace a najdeme si telefonní číslo na jméno PHILIP MARLOWE (313-86-590) a hned mu zavoláme, představíme se jako POWERS. Od Marlowa dostaneme pár kontaktů. Zavoláme tedy opět na informace a zjistíme si telefonní číslo na jméno TONY STEVENS (287-56-021), dále na firmu GENERAL MOTORS (320-55-023) a ještě na oddělení POLICIE (101-99-947). Zavoláme na policii, ale tady pozor - vstup bude chráněn heslem např. F18C, což dekódujeme jako 61835 (jedná se pouze o převod čísel z 16-kové do 10-kové soustavy, doporučuji použít vědeckou kalkulačku ve Windows), zde se v evidenci podíváme na jméno TONY STEVENS a zjistíme, že heslo jeho domácího počítače je ARAMIS a také odhalíme dalšího spolupracovníka. Zavoláme Tonymu, vložíme heslo a představíme se jako CARL STONE. Teď se dozvíme heslo k ukryté databázi, které zní TARTAR a ještě vstupní kód na osobní oddělení, u kterého ale bohužel chybí poslední znak (metodou pokus - omyl nalezneme ten správný), takže kompletní vstupní kód poté bude AQ894. Nyní zavoláme do GENERAL MOTORS, vložíme právě získaný vstupní kód a jako jméno pracovníka uvedeme TONY STEVENS, zde zjistíme další jméno.

 

Zavoláme na policii a v evidenci se podíváme na jméno FRANCIS NORTON, zjistíme, že jeho vstupní heslo je XERKES. Na informacích si zjistíme ještě telefonní číslo (034-59-112) a ihned Francisovi zavoláme, vložíme vstupní heslo a představíme se jako CARL STONE. Zjistíme, že Carl má cosi společného s organizací CIA a proto zavoláme opět na informace a zjistíme si telefonní číslo na CIA (000-54-111) a poté tam zavoláme. Zde zvolíme možnost číslo 3, do žádosti lze napsat cokoliv, není to důležité. Důležité je, že zjistíme jméno ředitele a kód personálního oddělení. Znovu zavoláme do CIA, ale teď zvolíme možnost číslo 2 - vložíme kód oddělení PDS, z uvedeného seznamu se nám bude nejvíce hodit jméno SCOT FLEURY i s pracovním označením. Do třetice zavoláme na CIA a zvolíme možnost číslo 1, jako označení uvedeme P328A. V databázi zaměstnanců se podíváme na jméno IAN JONES, dozvíme se jeho přístupový kód a jméno sekretářky. Na informacích si zjistíme telefonní číslo na jméno ELLEN JENSEN (745-81-509) a zavoláme i na policii, kde zjistíme její heslo. Ellen poté zavoláme, vložíme heslo NARCIS a představíme se jako IAN JONES, dozvíme se tak nové heslo do počítače. Konečně máme všechna potřebná data a můžeme opět zavolat na CIA a zvolit poslední možnost číslo 4, jako označení použijeme A101A, poté zvolíme 1 - přístup k paměti, 2 - mazání paměti, nové heslo je G4U88S1B a nakonec ještě vložíme heslo ukryté databáze pro výmaz (TARTAR). Tím je rozkaz splněn a hra dokončena!

 

P.S.: Bonusový kód z minulého dílu je 56BA!

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 1. 2011 | Autor: s0l1t3r | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist