English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

v přesně daný čas Ceasefire 2 - Night Run - návod

Se zachráněnou dcerou velvyslance se vracíte do Londýna. Vaším úkolem je zlikvidovat všechny agenty uvedené na seznamu. Některé akce popisované v návodu vyžadují přesné načasování.

 

Dívku doprovoďte do svého bytu (první dům od startu, na který narazíte). V bytě zastřelte nezvaného návštěvníka, který se vám tam snaží nastražit bombu. Od dívky si vyžádejte seznam (SPY LIST), přečtěte ho, použijte počítač (PERSONAL COMPUTER), v databázi projděte adresy a další informace o všech osobách, které se v ní nacházejí.

 

U stánků před metrem seberte láhev s whisky (WHISKY), dolijte ji vodou z láhve (BOTTLE OF WATER), která se nachází nedaleko (vpravo směrem do parku). Plnou láhev dejte bezdomovci před domem Simpsona, řekne vám, že se skrývá v metru. Prohledejte klobouk bezdomovce (HAT) a vysypte z něj drobáky (LOOSE CHANGE), které vhoďte do automatu na fotky u metra. Fotku (PHOTO) zde zatím nechte ležet.

 

Nedaleko nočního klubu Meat Rack seberte svíčku (CANDLE), kterou zapalte sirkami na recepci v Queen Mary. Hořící svíčku odložte u metra. Vezměte prázdný lístek na metro (TRAIN PASS) a připevněte na něj svoji fotku. Jízdenku s fotkou ukažte chlápkovi před metrem. Dovnitř se vypravte s hořící svíčkou.

 

V podzemních prostorách metra vyhledejte místnost s hákem, seberte páčidlo (CROWBAR), kterým vylomte dřevěné dveře, za kterými zastřelte Simpsona, přečtěte si leták (FLYSHEET). Jděte do hotelu Victoria, představte se Andersonovou přezdívkou (viz info v databázi), dostanete klíč od pokoje č. 29 (HOTEL KEY), kde Andersona zastřelte. Před pokojem vezměte dálkové ovládání (REMOTE) a vložte do něj baterii (BATTERY), která se nachází v uličce naproti hotelu za třemi popelnicemi.

 

V průběhu hry se musíte dostavit před dům Tiripse (jeden z domů s garážovými vraty), který v přesnou dobu vyráží do hospody (viz informace v databázi). Zastřelte ho. V pokoji Andersona použijte několikrát dálkové ovládání, z poličky spadne přání k narozeninám (BIRTHDAY CARD), které si přečtěte. Ze země pak seberte kreditní kartu (CREDIT CARD).

 

Jděte k bankomatu u budovy s nápisem British Rail a kreditkou vyberte peníze (CASH). Jako PIN zadejte datum narození Andersona, které bylo uvedeno na přání. Pokud se tam nacházelo např. 5/6, pak zadejte 0506. V obchodě s oblečením Solomon Clothes si kupte kravatu (TIE). Teď už se můžete vypravit do nočního klubu Meat Rack, kde v přesně daný čas, který byl uveden na letáku u Simpsona, narazíte na Brenta. Než ho zastřelíte, tak si s ním promluvte a zeptejte se ho na generála Thomase.

 

Rychle utíkejte do budky před nočním klubem. Dozvíte se, že generál na vás bude během pěti minut čekat ve skladišti za městem (směrem k metru, přes park a most). Dovnitř se dostanete za použití klíče s lebkou (SKELETON KEY), který se nachází v pokoji Andersona, ve svém bytě pak seberte bombu (BOMB). Použijte klíč s lebkou a vstupte do dveří č. 3. Na plošinu položte bombu těsně před tím, než se uvede do pohybu. Když vše správně načasujete, bomba vybuchne a zabije generála.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 20. 12. 2011 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist