English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Computer - návod

První věc, kterou jsem samozřejmě zkusil bylo zadat příkaz "CALL#55386", o kterém se píše v úvodu a to mě připojilo k počítači, který vyžadoval heslo. Byla to první hádanka - heslo mělo být kombinace volacího kódu, který jsem použil a vzor byl "MURTCEPS", což je pozpátku "SPECTRUM". Zkusil jsem jako heslo tedy zadat volací kód pozpátku "68355#LLAC" a dostal jsem se dál.

 

Připojil jsem se na Johnyho a jako svoje jméno zadal "Hill Newton", čímž jsem se dozvěděl informaci "Policejní komisař v paměti počítače je zaznamenán kód 22523, což je heslo pro policejní počítač. Telefonát Hillovi odhalil, že "člověk od tajných jde po člověku jménem John Brown". Do policejního počítače jsem tedy vložil získaný kód a vyhledal osobu s tímto jménem, čímž jsem získal jeho volací znak 32668. Na Johna Smithe (spojenec teroristů) je volací znak 91923.

 

Zavolal jsem na 32668 a zjistil, že "třetí terorista" John Smith má bratra Petera Smitha a bylo zde číslo 13991. Zavolal jsem na 91923, zadal jméno bratra Johna - "Peter Smith", čímž jsem získal číslo k "pekelné mašině" 51131. Ta ovšem chtěla kód. Zavolal jsem tedy Peterovi na 13991, zadal jméno "John Smith" a získal kód 12239.

 

Nakonec se tedy stačilo připojit k "pekelné mašině" s bombou pomocí "CALL#51131" a zadat kód 12239, načež následovala gratulační obrazovka. Sám prezident mi poděkoval, předal mi šek na $5.000.000 a nový počítač IBM. Stálo to za to!

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 15. 1. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist