English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dame de Monsoreau - návod

V roli Bussyho musíš najít dokument, který potvrdí neplatnost svatby paní Diany z Monsereau.

 

V ložnici prozkoumej postel a najdeš prezervativ (snad nepoužitý). Seber ho a jdi na jih, východ a jih. Přečti si lístek a pokračuj chodbou na jih a pak na západ do kuchyně. Seber česnek a jdi kolem pece na východ. Seber nůž a vrať se k peci. Vylez nahoru do komína a nožem rozpárej slaninu. Najdeš železný klíč, který vezmi. Vrať se do východní části kuchyně a jdi na sever. Východní dveře odemkni a pokračuj na rozcestí. Na západě v hnoji najdeš peněženku, kterou seber. Pak pokračuj na sever a kolem poklopu na východ. Pak jdi na jih do zbrojnice a D'Artagnanovi dej peněženku. Dostaneš píšťalku a diamantový náhrdelník. Vrať se k poklopu a jdi na jih do vstupní haly. Zapískej na píšťalku a D'Artagnan zneškodní vojáka. Na západě ve strážnici seber vývrtku. V hale jdi nahoru do prvního poschodí.

 

Vydej se na východ a na jih za Casanovou. Zde vyměníš prezervativ za lano. Vrať se na chodbu a u otevřeného okna použij lano. Dostaneš se k Draculovi a česnek tě zachrání od jisté smrti. Seber magnetický klíč. Vrať se na chodbu a jdi úplně na západ a na jih. Dianě dej diamantový náhrdelník a získáš mosazný klíč. Vrať se k poklopu a otevři ho mosazným klíčem. Dole v pivnici sebereš flašku. Vrať se zpět do prvního poschodí a zamiř na západ a na jih do pokoje pána Monsereau. Pomocí vývrtky otevři láhev vína a podej ji pánovi. Ten se opije a ve spánku ti prozradí, kde je listina. S ní se vydej za Dianou, u které strávíš noc. Pak se vydej do strážnice a prozkoumej kontrolní panel. Zasuň do štěrbiny magnetický klíč a potlač dlouhou páku. V hale se otevřou dveře, kterými opustíš sídlo. Úspěšně jsi dokončil hru Paní z Monsereau a ještě se dozvíš pár zajímavostí.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 15. 8. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist