English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dark Strengths - návod

Vzal jsem sud piva a odešel do kanceláře SNB, kterou jsem prohledal a našel kazetu. Odešel jsem domů a sebral kazeťák. Na informacích jsem zadal "smetiste" a došel tam. Sebral jsem kazety a místo ještě 2x prohledal, čímž jsem získal montérky a staré hadry.

 

Použil jsem kazeťák, čímž jsem zkopíroval kazetu s kompromitujícími materiály na Mohoritu na další kazety. Poté jsem na informacích našel kontakt na "mohorita" a navštívil ho. Použil jsem kazetu, ale dvě gorily mi ji vzali. Použil jsem tedy dohodu a získal prvních 200 tisíc.

 

Vzal jsem televizor a použil ho. Jakmile skončil film, tak jsem ještě počkal (příkaz čekej) a shlédl volební příspěvek Strany přátel piva. Adresu strany jsem našel na informacích a navštívil je. Na představitele SPP jsem použil sud piva a sebral dalších 50 tisíc. Prozkoumal jsem deník a získal jméno "Rychetský". Toho jsem našel na informacích a navštívil ho. Počkal jsem, až ostatní odejdou (příkaz čekej) a pak použil násilí.

 

Získal jsem 150 tisíc a kontakt na Kantůrka. Oblékl jsem si montérky, na informacích získal adresu Kantůrka a navštívil ho. Předstíral jsem, že jsem ze stavební firmy a získal dalších 100 tisíc. Ještě jsem si přečetl Lidové noviny a získal jméno pana Sládka. Toho jsem si opět proklepl na informacích a navštívil ho v hospodě. Prozkoumal jsem schůzi a získal jména Vacek a Pithart.

 

Oba jsem si našel na informacích a navštívil druhého jmenovaného. Vzal jsem Eržiku a spol. a dovedl je k Vackovi. Tam jsem je předal kubánské delegaci a zcizil jejich kufřík s milionem korun. Koukl jsem do peněženky (příkaz peníze) a zjistil, že už mám dost. Zjistil jsem si kontakt na Rumla a navštívil ho.

 

Ruml mě ovšem oklamal a chtěl další peníze. Šel jsem tedy opět k Vackovi a lampasákům prodal kazeťák za 10 tisíc. Eržika mi poradila, kde sehnat posledních 500 korun - v domově důchodců. Oblékl jsem si tedy staré hadry a na informacích zjistil adresu na domov důchodců. Když jsem tam dojel, získal jsem od představitelů KSČ 500 korun. Vrátil jsem se k Rumlovi a peníze mu předal.

 

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 31. 3. 2020 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist