English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jet-Story (20)
Chuckie Egg 1-2 (7)
Chrobák Truhlík (3)
Into the Eagle's N... (7)
International Kara... (2)
Inferno (18)
Indiana Jones 2-4 (6)
Indiana Jones 1-3 (7)
Il Noma Della Rosa (6)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dizzy Lord - návod

Při hraní si dejte pozor na trny rostlin, na které nesmíte skákat. Také neskákejte kolem brnění, protože ostrý kov vám způsobí smrt. Při hraní se můžete orientovat podle přiložené mapy. Jděte pro provaz s magnetem (ROPE WITH MAGNET). Při cestě projdete kolem zábradlí, kde se musíte zabořit do podlahy, abyste vyskákali po schůdcích. Provaz s magnetem použijte nad žalářem a vytáhněte jehlu s nití (NEEDLE AND THREAD). Pomocí jehly sešijete lano vlevo nahoře a seberete brýle (GLASSES). Pozor ať nespadnete mezi dvěma stříškami, protože z díry již nevyskočíte. S brýlemi objevíte hroudu u žluto-modré rostlinky a nezakopnete. Seberte dřevěné kladivo (WOODEN HAMMER) a jděte vlevo dolů k padacímu mostu. Udělejte zhruba uprostřed díru v padacím mostu, ale do díry neskákejte. Jděte zpět pro kliku (CRANK) a dejte ji na studnu. Pozor, v obrazovce s cedulí s nápisem DANGER neskákejte přes červa, ale jen projděte. Skok na modrou rostlinu znamená smrt. Vlevo od startu seberte páchnoucího červa (SMELLY WORM) a jděte s ním směrem doprava do rybářské vesnice.

 

Zde na červa chytíte rybu (FISH). S rybou se vraťte ke krbu, kde ji upečete. S opečenou rybou (BAKED FISH) propíchněte bublinu a seberte tenkou hadici (THIN HOSE). Hadici připojte k hasičské stříkačce vedle studny. Vlevo nahoře seberte odstraňovač vodního kamene (SCALING LIQUID) a použijte na stříkačku, která odčerpá vodu do studny. Pokračujte vlevo a vezměte beranidlo (BATTERING RAM), skočte s ním do díry v padacím mostě, vlevo vyrazte dveře a vylezte ze studny. Jděte pro sochu hrdiny (STATUE OF SIR MAN) a jděte dírou v padacím mostě směrem vpravo. Sochu hoďte na hlavu příšeře. Popadněte kodex příběhů (CODEX OF TALES) a použijte jej nad vězením. Kodex tím hodíte dolů. Najděte síť na ryby (FISHNET) v rybářské vesnici a použijte u cedule se zákazem rybaření (NO FISHING). Dostanete se do vězení. Vezměte kodex a použijte ho u strážce vpravo. Vraťte se pro děravý kámen (LEAKY STONE) a hoďte ho nahoru. Spustí se lano, po kterém se dostanete pro sochu královny (STATUE OF THE QUEEN). Jděte k drakovi, kterého obalamutíte pomocí sochy. Skutečná královna je tak zachráněna.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 31. 10. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist