English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dizzy - Return to Magicland - návod

Před spuštěním hry si můžeme vybrat ovládání stisknutím klávesy K. V průběhu hry sbírejte diamanty, které potřebujete k úspěšnému dohrání hry. Vpravo pokecejte s Dozym a seberte skládací most (FOLDING BRIDGE). Dále potkáte Dylana, od kterého si vyslechnete vtip. Seberte knihu vtipů (JOKES) a vraťte se k Dozymu a vyskákejte výš. Zde potkáte Denzila, kterému darujte knihu vtipů. On vám na oplátku dá sekeru (AXE) a ještě poví jeden vtip. O patro výš potkáte dědečka, který vám dá hák (HOOK). Nad ním použijte skládací most a po obláčkách přeskákejte vlevo kde seberete ptačí pero (QUILL). Skočte zpět na obláček a propadněte se vlevo k monolitu.

 

Dorazíte k poklopu, který otevřete hákem. V cestě vám zavazí kostra, kterou polechtejte perem. Seberte klíč (KEY) a jděte otevřít dveře pomocí přepínače v tajné místnosti napravo. Vlevo seberte pružinu (SPRING) a zatahejte kostru za nohu a dveře se vám opět otevřou. Vraťte se k dědečkovi a vpravo skočte na mrak a seberte kříž (CROSS). U Dylana pomocí pružiny vyskočíte nahoru, kde potkáte Doru. Dveře otevřete pomocí klíče. S křížem zničíte vampýra a dole v jeskyni seberte lano (ROPE). O obrazovku výš se vydejte vpravo až dojdete k mostu. Zde použijte sekeru a spadnete do podzemí. V magickém pokoji se můžete teleportovat do Magiclandu za svou milovanou Daisy. Musíte mít ale u sebe 20 diamantů.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 9. 2012 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist