English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Indiana Jones 2-4 (3)
Batman 1-3 (11)
Manic Miner 1-2 (34)
Alone in Dark Maze (2)
Valley of Rains (3)
Video Pool (22)
X-Out (2)
Fighter Bomber (6)
Rebelstar 1-2 (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dobrodružství na ostrově - návod

Šel jsem k lodi a vstoupil na palubu (JDI NA LOD), sebral jsem bednu s rybami (VEZMI BEDNU) a odešel z lodi (JDI NA BREH). Ryby jsem hodil šelmě (DEJ BEDNU), otevřel jsem vrata (OTEVRI VRATA) a vešel dovnitř (JDI DO VRAT). Ve skladišti jsem vzal kleště a plynovou masku (VEZMI KLESTE; VEZMI MASKU) a u bazénu jsem přestřihl kabel (PRESTIPNI KABEL), čímž jsem zabil žraloky. Kabel jsem odstřihl (PRESTIPNI KABEL) a vlezl do bazénu (JDI DO BAZENU), kde jsem sebral kabel a kovovou kuličku (VEZMI KABEL; VEZMI KULICKU) a rychle vylezl (JDI Z BAZENU).

 

Šel jsem do výtahu (JDI DO VYTAHU), stiskl tlačítko (STISKNI TLACITKO) a vystoupil (JDI Z VYTAHU). Na dveře s lebkou jsem použil kuličku (VLOZ KULICKU) a prošel jsem do pracovny (JDI DO DVERI), kde jsem sebral kartu z plastu (VEZMI KARTU). Vydal jsem se do podzemí (JDI DO DVERI; JDI DO VYTAHU; STISKNI TLACITKO; JDI Z VYTAHU; D).

 

Zde jsem vložil kartu (VLOZ KARTU) a vlezl si do přibližovadla (JDI DO DVERI), kde jsem stiskl tlačítko (STISKNI TLACITKO), čímž jsem se přenesl a vystoupil jsem (JDI DO DVERI). V laboratoři jsem sebral baňku ze skla (VEZMI BANKU), jež obsahovala Lučavku královskou, a ve sklepě jsem se zmocnil plynové bomby (VEZMI BOMBU).

 

Stoupl jsem si před dveře, nasadil si plynovou masku (NASAD MASKU), otočil kohoutem (OTOC KOHOUT) a otevřel dveře (OTEVRI DVERE), čímž jsem zlikvidoval agresivní vosy. Vešel jsem tedy do nově přístupné místnosti (JDI DO DVERI) a otočil regulátorem (OTOC REGULATOR), čímž jsem snížil sílu výbuchu na minimum. Vrátil jsem se do sklepa (JDI DO DVERI; D), na ocelová dvířka vylil obsah baňky (VYLIJ BANKU) a prolezl dírou (JDI DO DVIREK).

 

Ocitl jsem se na molu, kde jsem otevřel poklop (OTEVRI POKLOP), vlezl do ponorky (JDI DO OTVORU), zavřel poklop (ZAVRI POKLOP) a stiskl páku (STISKNI PAKU), čímž jsem se vydal na cestu do Evropy.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Publikováno: 22. 2. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist