English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Encounter 1 - návod

V hibernačním sálu jsem prozkoumal svojí kóji (UKAZ MOU KOJI) a vzal svojí osobní kartu (SEBER KARTU). V jídelně jsem prozkoumal stoly (UKAZ STOLY), talíře (UKAZ TALIRE) a vchod pro roboty (UKAZ VCHOD) a prošel na sever do kuchyně, kde jsem prozkoumal roboty (UKAZ ROBOTY) a vzal sadu potravinových tubiček (SEBER TUBICKY).

 

V ložnici jsem prozkoumal východní dveře (UKAZ VYCHODNI DVERE) a našel nůž (SEBER NUZ). Ve skladu jsem získal laserpal (SEBER LASERPAL). Vrátil jsem se do společenské místnosti a do plátna udělal nožem díru (POUZIJ NUZ) a prošel na jih, do promítací místnosti. Zde jsem prozkoumal zařízení (UKAZ PROMITACI ZARIZENI), stojan (UKAZ STOJAN) a sebral šroubovák (SEBER SROUBOVAK).

 

V ošetřovně jsem odšrouboval židli (POUZIJ SROUBOVAK), přisunul si ji (POUZIJ ZIDLI) a opět ji přišrouboval (POUZIJ SROUBOVAK). Prozkoumal jsem poličku (UKAZ POLICKU) a sebral omamovací sprej (SEBER SPREJ). Se všemi věcmi jsem se vydal k průlezu a v menší lodi stiskl tlačítko (POUZIJ STARTOVACI TLACITKO).

 

Vylezl jsem na přistávací plochu a vydal se na západ. Po cestě jsem zahnal hlad (POUZIJ TUBICKY) a tlupu mimozemců rozstřílel laserpalem (POUZIJ LASERPAL). V jednom z keříků jsem našel dva mimozemce (UKAZ KERIKY), uspal je (POUZIJ SPREJ) a hned je i zapíchl (POUZIJ NUZ). Za nimi jsem v keříku (UKAZ KERIKY) našel generátor smrtících paprsků. Odmontoval jsem víko (POUZIJ SROUBOVAK) a stroj vyřadil nožem (POUZIJ NUZ).

 

Cesta dál byla bezpečná, došel jsem tedy až před dveře základny a tam použil svojí osobní kartu (POUZIJ KARTU). Dveře se otevřely a já vešel dovnitř.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 20. 7. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist