English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Exoter - návod

Cílem hry je uniknout z hradu Exoter. Prozkoumej mrtvolu a najdeš pilník, kterým přepiluješ mříž. Pilník odlož. Pak vyjdi nahoru a dále na jih. Po žebříku vyjdi pro sekeru. Vrať se na sever a vydej se na východ. Po cestě seber pochodeň a zabij pomocí sekery strážce. Důkladně prohledej zabitého strážce a najdeš křesadlo a svazek klíčů. Vrať se směrem k žebříku a na jihu pomocí klíčů otevři železné dveře. Za nimi najdeš první drahokam. Vrať se k zabitému strážci a za ním odemkni dveře. Odlož svazek klíčů a pokračuj na východ, na jih a u studny zamiř na východ a po schodech nahoru. Prozkoumej ohořelý papír a sekerou rozbij kouli. Dej se na východ a nahoru do věže.

 

Protáhni se severním otvorem a jdi na západ, kde prozkoumej truhlu. Najdeš zde provaz. Skočte z věže do kupky sena. Křesadlem zapal seno a pak pochodeň. Odlož křesadlo a seber jehlu, se kterou se vrať ke studni. Provaz přivaž ke studni a vydej se na její dno. Tam najdeš 2. drahokam. Vylez ze studny a odlož pochodeň. Jdi k rozbité kouli a namoč jehlu v kaluži jedu. Jdi na východ, na jih a otrávenou jehlou píchni spícího draka. Sekerou mu utni hlavy. Odlož sekeru a jehlu. Seber hlavy a na jihu najdeš 3. drahokam. Jdi na sever, na východ a pak dolů. Hladového psa nalákej na dračí hlavy. Na východě najdeš 4. drahokam. Vrať se ke studni a se čtyřmi diamanty můžeš projít bránou na jihu. Unikl jsi z hradu Exoter a následuje gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 13. 6. 2010 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: s0l1t3rVloženo: 26. 08. 2010, 19:03:56
Moc pěkná hra a konečně se už nic nepsalo a pouze klikalo (luxusní ovládání). Zákys mě ale neminul. Naštěstí se to probíralo v časopise BIT (šlo u tu jehlu), poté už bylo dokončení celkem hračka!

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist