English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Home Iceland Dizzy (2)
Hlasový program (3)
Highway Encounter (8)
Goonies (1)
Golden Axe (3)
Go to Hell (1)
Glug Glug (8)
Ghosts 'n' Goblins (4)
Expedice (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Exoter - návod

Cílem hry je uniknout z hradu Exoter. Prozkoumej mrtvolu a najdeš pilník, kterým přepiluješ mříž. Pilník odlož. Pak vyjdi nahoru a dále na jih. Po žebříku vyjdi pro sekeru. Vrať se na sever a vydej se na východ. Po cestě seber pochodeň a zabij pomocí sekery strážce. Důkladně prohledej zabitého strážce a najdeš křesadlo a svazek klíčů. Vrať se směrem k žebříku a na jihu pomocí klíčů otevři železné dveře. Za nimi najdeš první drahokam. Vrať se k zabitému strážci a za ním odemkni dveře. Odlož svazek klíčů a pokračuj na východ, na jih a u studny zamiř na východ a po schodech nahoru. Prozkoumej ohořelý papír a sekerou rozbij kouli. Dej se na východ a nahoru do věže.

 

Protáhni se severním otvorem a jdi na západ, kde prozkoumej truhlu. Najdeš zde provaz. Skočte z věže do kupky sena. Křesadlem zapal seno a pak pochodeň. Odlož křesadlo a seber jehlu, se kterou se vrať ke studni. Provaz přivaž ke studni a vydej se na její dno. Tam najdeš 2. drahokam. Vylez ze studny a odlož pochodeň. Jdi k rozbité kouli a namoč jehlu v kaluži jedu. Jdi na východ, na jih a otrávenou jehlou píchni spícího draka. Sekerou mu utni hlavy. Odlož sekeru a jehlu. Seber hlavy a na jihu najdeš 3. drahokam. Jdi na sever, na východ a pak dolů. Hladového psa nalákej na dračí hlavy. Na východě najdeš 4. drahokam. Vrať se ke studni a se čtyřmi diamanty můžeš projít bránou na jihu. Unikl jsi z hradu Exoter a následuje gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 13. 6. 2010 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: s0l1t3rVloženo: 26. 08. 2010, 19:03:56
Moc pěkná hra a konečně se už nic nepsalo a pouze klikalo (luxusní ovládání). Zákys mě ale neminul. Naštěstí se to probíralo v časopise BIT (šlo u tu jehlu), poté už bylo dokončení celkem hračka!

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist