English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Franto, Franto - návod

(První část je nepovinná a může se přeskočit, protože není potřeba k dokončení hry)

 

Sebral jsem hever (0; 3; 1; 3), minci (1; D) a hák (1, 1) a posledně jmenovaným jsem otevřel poklop od kanálu (4; 1). Sestoupil jsem dolů a sebral výkaly (1; U) a balíček (1; I). Balíček jsem prozkoumal a našel pistoli - parabellu (3; I). Výkaly jsem si rozmazal po těle (4, U) a prošel na sever, kde jsem poklop otevřel pomocí heveru (4; 3).

 

Sebral jsem mrtvého žebráka (1; P) a oblékl si jeho šaty (3; P; 4; A). Na zastávce tramvaje jsem si koupil lístek (4; D) a nastoupil (5). Lístek jsem si štípl (4; G; 4; J) a vystoupil (6). Dotěrného policistu jsem zastřelil (4; O), prohledal a sebral elektrický obušek (3; K; 1; L), s jehož pomocí jsem se dostal přes chuligány na jihu (4; L).

 

(Začátek povinné části)

 

Vešel jsem do starého domu (5), pod schody otevřel dveře (7) a vešel dovnitř (5). Sebral jsem trhavinu (1; B) a klíč (1; N), jímž jsem otevřel zabouchnuté dveře (4; N) a dostal se ven (6). Vydal jsem se severně k popelnici, do které jsem vlezl a usnul (5). Probudil jsem se na skládce, kde jsem vzal železnou tyč (1; 2) a opodál i srp (1; 4). Připevnil jsem srp k tyči (9; 4) a získal tak srpo-kosu. Pomocí ní jsem zabil nedaleko stojícího Ramba (4; 5) a sebral mu jeho peníze (1; 7). Došel jsem na parkoviště k taxíku, rozmontoval svoji zbraň (Q; 5) a nastoupil (5).

 

Na další křižovatce jsem vešel do obchodu se zeleninou (5), čímž jsem odlákal zelináře. Z obchodu jsem odešel (6) a vzal bednu (1; 0). Tu jsem vypáčil pomocí železné tyče (4; 2) a získal kokosový ořech. U vysoké zdi jsem položil bednu na zem (2; 0) a přelezl ji (Y; N). Po karatistovi jsem hodil ořech (W; Q), prozkoumal ho (3; W) a sebral granát a řetěz (1; R; 1; E).

 

Opodál na mě zaútočili psi, tak jsem odjistil granát (4; R) a hodil jim ho do tlam (W; R). Vekslákovi jsem dal trhavinu (E; B) a sebral kartu FBI (1; Y). Poté jsem vekslákovi zahrozil řetězem (4; E) a bylo mi umožněno vzít si i samopal (1; T). Prošel jsem přes policejní hlídku až ke dvěma gorilám, které jsem postřílel samopalem (4; T) a došel na konec své cesty.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 19. 5. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist