English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Bruce Lee (28)
Crazy Cars 1-2 (11)
Victory Road (1)
Ikari Warriors (3)
Automania (6)
Spy vs Spy 1-3 (2)
Aliens - Neoplasma (7)
Driller (2)
Nodes of Yesod (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Fuck Off - návod

Přečetl jsem si zprávu ("P") - mladík Mike Reardon byl nalezen mrtvý, u něho nápis "OI OI". Na informacích ("I") jsem si o něm našel info - punker, trestán za potyčku s Bertem Klingem. Přečetl jsem si novou zprávu - další mrtvý, neznámá totožnost, opět nápis "OI OI". Info o "Bert Kling" - skinhead, který se přátelí s Rogerem Havillandem. Info o "Roger Havilland" - skinhead, přezdívka "OI OI".

 

Začal jsem s výslechy ("V"). "Bert Kling" - tvrdí, že je nevinný. "Roger Havilland" - nikoho nezabil, jen mlátí lidi jako "Dave Byrnes". Nová zpráva - třetí mrtvý jménem David Foster a opět nápis "OI OI". Výslech "David Byrnes" - všichni zabití byli punkeři, museli to udělat skini. Stopa vede za Alem do Bonaparta.

 

Info "Bonapart" - restaurace, vedoucí je Tony McCarthy. Výslech "Tony McCarthy" - zná Ala, jeho příjmení je "Kelly". Výslech "Allan Kelly" - nejvíce to odnesla "Alice Mercerová", která chodila s Fosterem a otec ji za to mlátil. Info "Alice Mercerová" - otec Paul Mercer. Výslech "Paul Mercer" - nesnášel punkery, vyhrožoval zabitím.

 

Výslech "Tony McCarthy" - v den vraždy Fostera byl v restauraci chlap a mluvil s ním. Nebyl to skinhead. Výslech "Paul Mercer" - přiznal se, chtěl odstranit jen Fostera, ale zabil i další dva, aby to vypadalo jako řádění skinů. Zbývalo už jen zatknout a uvěznit pachatele ("Z", "Paul Mercer").

 

Obrázky ze hry

   

Publikováno: 24. 3. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist