English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Fuck Off - návod

Přečetl jsem si zprávu ("P") - mladík Mike Reardon byl nalezen mrtvý, u něho nápis "OI OI". Na informacích ("I") jsem si o něm našel info - punker, trestán za potyčku s Bertem Klingem. Přečetl jsem si novou zprávu - další mrtvý, neznámá totožnost, opět nápis "OI OI". Info o "Bert Kling" - skinhead, který se přátelí s Rogerem Havillandem. Info o "Roger Havilland" - skinhead, přezdívka "OI OI".

 

Začal jsem s výslechy ("V"). "Bert Kling" - tvrdí, že je nevinný. "Roger Havilland" - nikoho nezabil, jen mlátí lidi jako "Dave Byrnes". Nová zpráva - třetí mrtvý jménem David Foster a opět nápis "OI OI". Výslech "David Byrnes" - všichni zabití byli punkeři, museli to udělat skini. Stopa vede za Alem do Bonaparta.

 

Info "Bonapart" - restaurace, vedoucí je Tony McCarthy. Výslech "Tony McCarthy" - zná Ala, jeho příjmení je "Kelly". Výslech "Allan Kelly" - nejvíce to odnesla "Alice Mercerová", která chodila s Fosterem a otec ji za to mlátil. Info "Alice Mercerová" - otec Paul Mercer. Výslech "Paul Mercer" - nesnášel punkery, vyhrožoval zabitím.

 

Výslech "Tony McCarthy" - v den vraždy Fostera byl v restauraci chlap a mluvil s ním. Nebyl to skinhead. Výslech "Paul Mercer" - přiznal se, chtěl odstranit jen Fostera, ale zabil i další dva, aby to vypadalo jako řádění skinů. Zbývalo už jen zatknout a uvěznit pachatele ("Z", "Paul Mercer").

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 24. 3. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist