English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Generátor I. - návod

Na severu jsem prohledal mrtvolu (PROZKOUMEJ MRTVOLU) a našel stravenky (VEZMI STRAVENKY) a Spectrum (VEZMI SPECTRUM). Žebrákovi jsem ukradl peníze (VEZMI PENIZE) a u George K. jsem objevil v koši (PROZKOUMEJ KOS) míček (VEZMI MICEK). Na nádraží jsem si koupil jízdenku (POUZIJ PENIZE) a vlakem odjel do Prahy.

 

V bistru jsem nakoupil hamburgr (POUZIJ STRAVENKY) a na pískovišti vyměnil s klukem míček (POUZIJ MICEK) za kabel (VEZMI KABEL). V PC prodejně jsem drze ukradl hru Inferno (VEZMI INFERNO) a to s Hanouskem vyměnil (POUZIJ INFERNO) za prázdnou disketu (VEZMI DISKETU) a lístek na autobus (VEZMI LISTEK). Tím jsem dojel do Mladé Boleslavi, u Scalexe si nechal nahrát hudbu (POUZIJ DISKETU), vrátil se do Ústí a předal ji Georgovi (POUZIJ DISKETU), za což jsem obdržel systémovou desku do Silicon Graphixu (VEZMI DESKU).

 

Na policejní stanici jsem policajtovi daroval hamburgr (POUZIJ HAMBURGR) a ten mě odvezl zpět do Boleslavi, kde jsem vyrazil do haly ČSAV. U terminálu jsem položil Spectrum (POLOZ SPECTRUM), u velkého počítače desku (POLOZ DESKU). Pomocí kabelu jsem oba počítače propojil (POUZIJ KABEL) a z tiskárny vyjel výpis (VEZMI VYPIS). S tím jsem se vrátil na policejní strážnici a policajt dekódoval jméno vraha (POUZIJ VYPIS).

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 22. 5. 2024 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist