English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Ghastly Getaway Dizzy - návod

Ve hře sbírejte dýně, potřebujete jich celkem 13. Jděte do knihovny a ze spodní police seberte knihu kouzel (SORTIE GRIMOIRE) a z horní police kuchařskou knihu (EGG SEPARATION MANUAL). V pokoji otevřete dveře pomocí kouzla z knihy. Před pokojem seberte ostrý nůž (SHARP KNIFE) a odložte knihu. Jděte do sklepa k mumii a pomocí nože získáte obvaz (ROLL OF BANDAGES). Vlevo seberte sekeru (JACK TORRENCE'S AXE). V recepci si postěžujte, zkuste otevřít vstupní dveře a pomocí sekery otevřete skříňku s klíči. Vezměte červený klíč (RED KEY) a vyjděte před hotel, kde seberete oběšencovo lano (HANGMAN'S ROPE). Jděte ke krvácejícímu obrazu, zastavte krvácení obvazy a pak se vraťte pro žlutý klíč (YELLOW KEY).

 

Jděte do kuchyně, pokecejte s kuchařkou a otevřete dveře žlutým klíčem. Na hřbitově vezměte silně zapáchající sýr (EVIL SMELLING CHEESE) a jděte nahoru, kde překonáte pasti a myšákovi dáte sýr. Dále seberete zlatý kbelík (GOLDEN BUCKET) a pokecáte s dívkou. Vrátíte se o patro níž, otevřete okno a pod hlavou použijete lano. Seberete zlatý žebřík (GOLDEN LADDER) a nezapomenete schovanou dýni pod střechou. Ze střechy s lanem skočte dolů a vraťte se pak vlevo nahoru do pokoje s duchy, kde odložte zlaté předměty. Opatrně sebereme olejničku (CAN OF OIL), u krvácejícího obrazu odložíme olejničku a vrátíme se do sklepa pro poleno plné červů (WOODWORMY LOG). Pak sebereme odloženou knihu a vyrazíme do jídelny. Na jídelní stůl položíme poleno a zbavíme ho červů pomocí knihy. Stůl je rozežraný, vrátíme se pro olejničku a pomocí ní se propadneme do sklepa.

 

Sebereme zlatou stěrku (GOLDEN SQUEEGEE) a odložíme ji v pokoji s duchem. Vyskočíme oknem a sebereme knihu šermu (DIY FENCING MANUAL). V recepci sebereme zelený klíč (GREEN KEY) a o patro výše si odemkneme pokoj k nocležníkovi. Sebereme talíř (SINISTER SAUCER), která naplníme krví pod obrazem. Propadneme se znovu do sklepa a pomocí knihy vytáhneme meč (HEAVY SWORD) ze zdi. Sebereme talíř s krví a jdeme na hřbitov, kde vezmeme podivný lektvar (STRANGE POTION). S lektvarem se vrátíme k dívce, která se změní v babiznu. Pavučinovým bludištěm proskáčete pro paličku (MALEVOLENT MALLET) a pak se znovu propadneme do sklepa. Paličkou uděláte díru do zdi a před strašidlem položíte talíř. Nyní byste měli sebrat poslední 13. dýni. Jděte ke kuchařce a dostanete košík se snídaní (BREAKFAST BASKET). Snídani zaneste milované DAISY a vychutnejte si gratulaci.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 11. 2020 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist