English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Order of Sleeping ... (1)
Horace 1-3 (4)
Amaurote (3)
Telefony (2)
Město robotů (19)
Angels (4)
Phantom F4 1-2 (8)
Luxus Software Ost... (23)
Boovie 1-2 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Kewin 1 - Tibet Temple - návod

V chatě jsem prozkoumal skříň, vzal čutoru, sekeru a knihu, kterou jsem použil a přeložil díky ní text na papíru. Vydal jsem se ven a došel až ke spadlému stromu, na nějž jsem použil sekeru a odstranil ho z cesty. Sekeru jsem tam nechal a pokračoval na jih, kde jsem prozkoumal balvan a sebral B. K. prsten. Ještě o kousek více na jihu jsem prozkoumal stěnu a sebral lano, jež jsem hned použil a vydrápal se nahoru. Lano jsem opět položil.

 

Na východě jsem použil čutoru na pramen horské říčky a vydal se ke vstupu do kláštera, kde jsem mnichům ukázal svůj B. K. prsten, díky čemuž mě pustili dál. V klášteře jsem šel do východního křídla, do svatyně, kde jsem prozkoumal koš a sebral flaštičku. Šel jsem zpět na nádvoří a flaštičku použil (a pak položil), čímž jsem se stal neviditelným. Vydal jsem se do západního křídla, do budhovy svatyně, kde jsem u B. Z. knihy použil knihu a získal heslo, které jsem sebral.

 

Zpátky na nádvoří jsem se vydal tentokráte na jih a dolů tunelem, kde jsem v malé jeskyni sebral svitky, jež jsem položil před mnicha a ten mi za oplátku prozradil pár tipů ohledně jezírka a živé vody. Na severu jsem tedy sebral gumový člun a vydal se k jezírku, kde jsem člun použil a úspěšně se přeplavil na druhou stranu. Pokračoval jsem dlouhou chodbou na jih, až do místnosti s pokladem, na který jsem ale raději nesahal.

 

Místo toho jsem použil heslo, čímž se otevřely dveře v západní stěně a já se tak dostal do podzemního vězení, v němž jsem našel svoji milovanou Catherine. Byla v bezvědomí, a tak jsem na ní použil živou vodu ze své čutory, čímž jsem ji probudil a byl odměněn sladkým polibkem.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 27. 6. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist