English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Old Tower (2)
Raid over Moscow (8)
Orfeus Music Assem... (3)
Astronaut Labyrint... (3)
Tomahawk (18)
Aquaplane (5)
Pooper Scooper (1)
Přestavba (3)
Yie Ar Kung Fu 1-2 (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Kewin 1 - Tibet Temple - návod

V chatě jsem prozkoumal skříň, vzal čutoru, sekeru a knihu, kterou jsem použil a přeložil díky ní text na papíru. Vydal jsem se ven a došel až ke spadlému stromu, na nějž jsem použil sekeru a odstranil ho z cesty. Sekeru jsem tam nechal a pokračoval na jih, kde jsem prozkoumal balvan a sebral B. K. prsten. Ještě o kousek více na jihu jsem prozkoumal stěnu a sebral lano, jež jsem hned použil a vydrápal se nahoru. Lano jsem opět položil.

 

Na východě jsem použil čutoru na pramen horské říčky a vydal se ke vstupu do kláštera, kde jsem mnichům ukázal svůj B. K. prsten, díky čemuž mě pustili dál. V klášteře jsem šel do východního křídla, do svatyně, kde jsem prozkoumal koš a sebral flaštičku. Šel jsem zpět na nádvoří a flaštičku použil (a pak položil), čímž jsem se stal neviditelným. Vydal jsem se do západního křídla, do budhovy svatyně, kde jsem u B. Z. knihy použil knihu a získal heslo, které jsem sebral.

 

Zpátky na nádvoří jsem se vydal tentokráte na jih a dolů tunelem, kde jsem v malé jeskyni sebral svitky, jež jsem položil před mnicha a ten mi za oplátku prozradil pár tipů ohledně jezírka a živé vody. Na severu jsem tedy sebral gumový člun a vydal se k jezírku, kde jsem člun použil a úspěšně se přeplavil na druhou stranu. Pokračoval jsem dlouhou chodbou na jih, až do místnosti s pokladem, na který jsem ale raději nesahal.

 

Místo toho jsem použil heslo, čímž se otevřely dveře v západní stěně a já se tak dostal do podzemního vězení, v němž jsem našel svoji milovanou Catherine. Byla v bezvědomí, a tak jsem na ní použil živou vodu ze své čutory, čímž jsem ji probudil a byl odměněn sladkým polibkem.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru World of Spectrum.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 27. 6. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist