English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Kewin 2 - Hladač pokladov - návod

Hadovi jsem sdělil, že hledám "POKLAD" a odešel jsem dveřmi vpravo ("7"). Bohovi Ra jsem odpověděl "ANO", zapamatoval si přepis jeho jména a pokračoval dál ("7"). U dvou služebníků jsem se vydal doprava ("8"). U zdi s nápisem jsem si zapamatoval slovo v rámečku, které jsem porovnal se znaky viděnými u jména boha Ra - toto slovo začínalo stejně, tak že by to byl "Ramses"? Zvláštní byly i znaky "XXV". Pokračoval jsem dále ("7").

 

U tří sfing jsem si vzpomněl na znaky "XXV" a odpověděl jsem tedy "NIE; NIE; ANO". U služebníka jsem odpověděl, že mě posílal "RAMSES" (jinak je nutné vyhrát hru s dřívky, kdy pro vítězství stačí vzít postupně 1, 3, 3, 3, 3, 3 dřívek). Tím jsem se dostal do druhé části hry.

 

 

U faraonových kněžek jsem potřeboval najít tu černou. Jelikož si vyměnily šaty, tak to určitě nebylo č. 1. Požádal jsem, ať se otočí č. 3 - pokud byla tvář černá, byla to ona. Pokud ne, zvolil jsem č. 2. Kněžka mi prozradila, že každý X-tý z faraonovi stráže zemře.

 

Vojáků bylo celkem 14 a Ra zabíjel každého Xtého, dokud nezbyl poslední, což jsem chtěl být já. Nezbývalo, než si řešení nakreslit na papíře (např. každý 2. = č. 13, 3. = č. 2, každý 4. = č. 9, atd.). Čísla jsem posunul pomocí "6" a volbu potvrdil "7". Když jsem zbyl jako poslední, dostal jsem se do předsíně hrobky, kde mě čekal posvátný scarabeus. Zvolil jsem "2" a došel do prázdné hrobové komory.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 11. 5. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist