English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Order of Sleeping ... (1)
Horace 1-3 (4)
Amaurote (3)
Telefony (2)
Město robotů (19)
Angels (4)
Phantom F4 1-2 (8)
Luxus Software Ost... (23)
Boovie 1-2 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Kewin 2 - Hladač pokladov - návod

Hadovi jsem sdělil, že hledám "POKLAD" a odešel jsem dveřmi vpravo ("7"). Bohovi Ra jsem odpověděl "ANO", zapamatoval si přepis jeho jména a pokračoval dál ("7"). U dvou služebníků jsem se vydal doprava ("8"). U zdi s nápisem jsem si zapamatoval slovo v rámečku, které jsem porovnal se znaky viděnými u jména boha Ra - toto slovo začínalo stejně, tak že by to byl "Ramses"? Zvláštní byly i znaky "XXV". Pokračoval jsem dále ("7").

 

U tří sfing jsem si vzpomněl na znaky "XXV" a odpověděl jsem tedy "NIE; NIE; ANO". U služebníka jsem odpověděl, že mě posílal "RAMSES" (jinak je nutné vyhrát hru s dřívky, kdy pro vítězství stačí vzít postupně 1, 3, 3, 3, 3, 3 dřívek). Tím jsem se dostal do druhé části hry.

 

 

U faraonových kněžek jsem potřeboval najít tu černou. Jelikož si vyměnily šaty, tak to určitě nebylo č. 1. Požádal jsem, ať se otočí č. 3 - pokud byla tvář černá, byla to ona. Pokud ne, zvolil jsem č. 2. Kněžka mi prozradila, že každý X-tý z faraonovi stráže zemře.

 

Vojáků bylo celkem 14 a Ra zabíjel každého Xtého, dokud nezbyl poslední, což jsem chtěl být já. Nezbývalo, než si řešení nakreslit na papíře (např. každý 2. = č. 13, 3. = č. 2, každý 4. = č. 9, atd.). Čísla jsem posunul pomocí "6" a volbu potvrdil "7". Když jsem zbyl jako poslední, dostal jsem se do předsíně hrobky, kde mě čekal posvátný scarabeus. Zvolil jsem "2" a došel do prázdné hrobové komory.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 11. 5. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist