English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Knightmare - návod

V úvodní kobce seberte jídlo (TAKE FOOD), starci nabídněte nejprve jídlo a pak vodu (GIVE FOOD, GIVE WATER), oslovte ho (ASK OLD MAN), seberte lopatu (TAKE SPADE). Otevřete dveře (OPEN DOOR), jděte vpravo a v podlaze vykopejte díru (DIG GROUND). Jděte 2x dolů, vpravo, dolů, seberte meč (TAKE SWORD) a zabijte strážce. Otevřete dveře (OPEN DOOR), dolů. Na otázky odpovídejte lež, pravda, lež (FALSE, TRUE, FALSE). Seberte zlato (TAKE GOLD).

 

Jděte vlevo, vpravo, 2x nahoru, vpravo, nahoru, vpravo. Hádanku vyřešíte správně tak, že se postavíte k tomu čtverci, který mezi ostatní nepatří (takový jednoduchý IQ kvíz). Otevřete dveře dolů (OPEN DOOR), v další místnosti seberte lektvar (TAKE POTION), zlato (TAKE GOLD) a svitek (TAKE SCROLL). Nahoru, opět vyřešte hádanku. Vlevo, vypijte lektvar (DRINK POTION), použijte kouzlo (SPELL ALCHEMY). 3x vlevo, dolů, otevřete dveře nalevo (OPEN DOOR). 2x vlevo, panně dejte zlato (2x GIVE GOLD) a seberte medailon (TAKE LOCKET).

 

Vpravo, na otevření dveří dole použijte kouzlo (SPELL CASPAR). V nové místnosti vyřešte další hádanku kolem čtverců a seberte lopatu (TAKE SPADE). Nahoru, 2x vpravo. Odpovídejte lež, pravda, lež (FALSE, TRUE, FALSE). Seberte sádlo (TAKE FAT) a otevřete dveře zpět (OPEN DOOR). Vlevo a dolů. Popravčímu na tři otázky odpovězte NOOPHYEXL, AT a V. 2x vpravo, dolů, 2x vlevo, 2x nahoru. Kopejte (DIG GROUND) ve všech místnostech s nápisy DUNGEON PASSAGE, dokud nenajdete pryskyřici, kterou seberte (TAKE PITCH).

 

Vraťte se do obrazovky DUNGEON STEPS, vpravo, 2x nahoru, vpravo, nahoru, 5x vlevo. Oslovte krále (ASK KING), poví vám o potížích s drakem. Jděte nahoru a otevřete propadlo (OPEN TRAPDOOR). Zabijte monstra a propadněte dolů. Vlevo. Použijte kouzlo (SPELL ICE), tím získáte trochu času. Teď musíte jednat rychle, postupně hoďte na draka medailon (THROW LOCKET), sádlo (THROW FAT) a pryskyřici (THROW PITCH).

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 22. 4. 2012 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist