English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Kokotoni Wilf (12)
Soft & Cuddly (2)
Travel Through Tim... (5)
R-Type (40)
Head over Heels (5)
Yanga+ (1)
Chequered Flag (9)
Bounty Bob Strikes... (2)
World of One-Way (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Madhouse 3 - návod

Prošel jsem okolo kašny a vzal jízdenku (VEZ JIZ). V kanceláři jsem sebral klíče (VEZ KLI) a v křoví jsem zachránil prvního lékaře (ROZVAZ PROVAZ) a získal první klíč. Ve vrátnici jsem bláznovi dal jízdenku (DEJ JIZ) a prošel dál. Prošel jsem až na konec chodby a odemkl obě dveře (POU KLI). Ve skladu jsem sebral láhev s alkoholem (VEZ LAH) a předal ji alkoholikovi v nedaleké cele (DEJ LAH). Získal jsem dynamit (VEZ DYN), jenž jsem použil na pancířové dveře v místnosti na druhé straně chodby (POU DYN). Uvnitř jsem našel dalšího doktora a získal druhý klíč.

 

U bazénu jsem sebral kačenku (VEZ KAC) a v kuchyni nůž (VEZ NUZ), se kterým jsem se vydal do velkého sálu a osvobodil dalšího doktora (POU NUZ), čímž jsem získal třetí klíč. Došel jsem do části s celami. V cele č. 6 jsem dal bláznovi kačenku (DEJ KAC) a získal kalkulačku (VEZ KAL). Tu jsem daroval v cele č. 9 (DEJ KAL) a získal tužku (VEZ TUZ). Tu jsem daroval v cele č. 4 (DEJ TUZ) a získal kanystr (VEZ KAN). Ten jsem daroval v cele č. 3 (DEJ KAN) a získal mastičku (VEZ MAS). S tou jsem došel před celu č. 8, použil ji (POU MAS) a vešel dovnitř, kde jsem sebral puk (VEZ PUK). Ten jsem daroval v cele č. 5 (DEJ PUK) a získal džbán (VEZ DZB). Ten jsem daroval v cele č. 7 (DEJ DZB) a konečně získal lano (VEZ LAN).

 

S tím jsem došel k odpadní jámě přivázal ho ke kůlu (PRI LAN), čímž jsem osvobodil dalšího doktora a získal čtvrtý klíč. Vrátil jsem se k celám a na východní straně odemkl dveře (POU KLI). V místnosti za dveřmi jsem osvobodil posledního doktora a získal pátý klíč. Vrátil jsem se na začátek, odemkl vrata a unikl z ústavu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 9. 7. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist