English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Madhouse 3 - návod

Prošel jsem okolo kašny a vzal jízdenku (VEZ JIZ). V kanceláři jsem sebral klíče (VEZ KLI) a v křoví jsem zachránil prvního lékaře (ROZVAZ PROVAZ) a získal první klíč. Ve vrátnici jsem bláznovi dal jízdenku (DEJ JIZ) a prošel dál. Prošel jsem až na konec chodby a odemkl obě dveře (POU KLI). Ve skladu jsem sebral láhev s alkoholem (VEZ LAH) a předal ji alkoholikovi v nedaleké cele (DEJ LAH). Získal jsem dynamit (VEZ DYN), jenž jsem použil na pancířové dveře v místnosti na druhé straně chodby (POU DYN). Uvnitř jsem našel dalšího doktora a získal druhý klíč.

 

U bazénu jsem sebral kačenku (VEZ KAC) a v kuchyni nůž (VEZ NUZ), se kterým jsem se vydal do velkého sálu a osvobodil dalšího doktora (POU NUZ), čímž jsem získal třetí klíč. Došel jsem do části s celami. V cele č. 6 jsem dal bláznovi kačenku (DEJ KAC) a získal kalkulačku (VEZ KAL). Tu jsem daroval v cele č. 9 (DEJ KAL) a získal tužku (VEZ TUZ). Tu jsem daroval v cele č. 4 (DEJ TUZ) a získal kanystr (VEZ KAN). Ten jsem daroval v cele č. 3 (DEJ KAN) a získal mastičku (VEZ MAS). S tou jsem došel před celu č. 8, použil ji (POU MAS) a vešel dovnitř, kde jsem sebral puk (VEZ PUK). Ten jsem daroval v cele č. 5 (DEJ PUK) a získal džbán (VEZ DZB). Ten jsem daroval v cele č. 7 (DEJ DZB) a konečně získal lano (VEZ LAN).

 

S tím jsem došel k odpadní jámě přivázal ho ke kůlu (PRI LAN), čímž jsem osvobodil dalšího doktora a získal čtvrtý klíč. Vrátil jsem se k celám a na východní straně odemkl dveře (POU KLI). V místnosti za dveřmi jsem osvobodil posledního doktora a získal pátý klíč. Vrátil jsem se na začátek, odemkl vrata a unikl z ústavu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 9. 7. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist