English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Hlášení chyb (47)
Ještěři z Galaksio... (1)
Twilight - Krajina... (10)
Wonderful Dizzy (1)
Train - Escape to ... (1)
Saboteur 1-2 (40)
Krpat (1)
Marsmare - Alienat... (1)
Run! (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mad Monastery - návod

Tvým úkolem je dostat se pryč ze šíleného kláštera plného mnichů. Hra se ovládá pomocí kláves Q, W a P.

 

Vezmi trám a pomocí lžíce se prohrabej ven. Lžíci odlož a na východě seber nůž. Zapíchni mnicha a prohledej ho. Objevíš klíče, kterými odemkneš mříž. Klíče odlož a na rozcestí pokračuj na východ. Prohledej spícího mnicha. Objevíš kožený vak, do kterého na severu naber vodu. V krbu uhas oheň a seber zlatý erb. Vrať se na rozcestí a jdi na jih. U lopaty odlož zlatý erb a pak jdi západní bránou. Seber rybu a prozkoumej ji. Najdeš zlatý prsten, který tam nech ležet. Rybu pohoď hladovému psu a pokračuj do knihovny na západ. Přečti knihu a dovíš se, že pro únik potřebuješ tři předměty. Knihu odlož a v další komnatě nožem rozkroj chleba. Najdeš jehlu, kterou seber. Chléb už nebudeš potřebovat. Na severu seber sukno a na jihu bílý prášek. Vrať se před západní bránu a pokračuj na jih kolem východní odbočky. V místnosti s popadanou omítkou použij trám. Zde na jižním rozcestí se vydej na západ. Prozkoumej květináč a objevíš česnek.

 

Jdi zpět na jižní rozcestí, pak na sever a zatoč do východní odbočky. Na protivné komáry platí bílý prášek. Věží vystoupej nahoru a upíra zlikviduj česnekem. Jehlu vlož do šicího stroje a ze sukna si ušij kápi. Vrať se pro lopatu, zlatý erb a zlatý prsten. Na jižním rozcestí odlož zlaté předměty a vydej se na západ. Tam seber klíček, kterým otevři truhlici na jihu od kašny. Klíček odlož. V truhlici najdeš klíč, kterým odemkneš skříň na severu. Ve skříni objevíš krabici mýdla. Klíč polož a mýdlo hoď do kašny. V kašně neutralizuješ kyselinu a můžeš vytáhnout zlatou sošku. Jdi na jižní rozcestí, sošku odlož a obleč si kápi. Pokračuj na východ a mniši si tě nebudou všímat. Projdi kolem kruhu, v pařezu najdeš svíčku, ve stole křesadlo a na severu papír. Zapal křesadlem svíčku a svíčkou posviť na papír. Objevíš tajný nápis. Odlož křesadlo, svíčku a papír a vrať se ke kruhu. Prozkoumej kruh a otevře se ti cesta na jih. Zde použij lopatu a dostaneš se přes hromadu uhlí. Na jihu zapíchni mnicha a odlož nůž. Vrať se pro tři zlaté předměty. Pak jdi kolem mrtvého mnicha na východ, kde prozkoumej kamenného psa. Zadej heslo a jsi volný.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 10. 4. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist