English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mluvící balík - návod

Prohlédl jsem si ropušáka (PRO ROP) a sebral vyhaslou dýmku (VEZ DYM). Na plácku jsem 3x prohledal hromadu nářadí (PRO HRO) a našel fošnu (VEZ FOS), kladivo (VEZ KLA) a šroubovák (VEZ SRO). V kuchyni jsem získal hrnek limonády (VEZ HRN) a po prohlédnutí marmelády (PRO MAR) jsem objevil zašpiněné brýle (VEZ BRY).

 

Jednorožce na břehu jsem zachránil položením fošny (POL FOS), za což jsem získal hasičskou trubku, na kterou jsem hned zahrál (ZAH TRU). V opuštěné hasičské zbrojnici jsem našel plachtu (VEZ PLA), před budovou dal skřítkovi hrnek s limonádou (POL HRN) a hned ho zase sebral (VEZ HRN). Prozkoumal jsem strom (PRO STR), vylezl na stoličku (VYLE STO) a utrhnul čistou utěrku (UTR UTE), se kterou jsem vyčistil brýle (VYCI BRY).

 

Ty jsem dal kouzelníkovi (POL BRY), dračici zase plachtu (POL PLA) a nechal si zapálit dýmku (POL DYM). Kouzelný budík jsem rozbil kladivem (ROZB BUD) a z gramofonu odmontoval hlásnou troubu (ODM TRO; VEZ TRO). Ropušákovi jsem odevzdal zapálenou dýmku (POL DYM), za což jsem získal klíč.

 

V trávě jsem našel květinu (PRO TRA; UTR KVE) a opodál čarotele. Po jeho prozkoumání (PRO CAR) jsem otočil kohoutkem (OTO KOH) a nabral smetanu do hrnku (NAP HRN). U zdi jsem prohlédl značku (PRO ZNA) a klíčem odemkl dveře (ODE DVE). Uvnitř jsem našel olejničku (VEZ OLE) a přečetl si knihu (OTE KNI). Vrátil jsem se ke kouzelníkovi a získal loďku (VEZ LOD). Na plácku jsem prozkoumal těžební vozík (PRO VOZ) a naolejoval zarezlá kola (NAO KOL), za což jsem obdržel meč.

 

Konečně jsem se vydal do zátoky a mořské panně daroval květinu (POL KVE), za což jsem byl odměněn kouzelnou píšťalou. Připravil jsem loďku (POL LOD), nastoupil (NAS) a vydal se na moře. Mořskému netvorovi jsem dal hlásnou troubu, aby lépe slyšel (POL TRO) a hrnek se smetanou na vaření (POL HRN), za což mě odtáhl dál. Po uvíznutí jsem zapískal na píšťalu (ZAPI PIS) a byl osvobozen. Na pobřeží jsem vystoupil z loďky (VYS) a usekl routu (USE ROU). Nastoupil jsem do loďky (NAS) a nechal se odvést zpět. Vystoupil jsem (VYS) a předal bylinu kouzelníkovi (POL ROU), který z ní uvařil lektvar.

 

J, J, PRO HRO (3x), VEZ FOS, VEZ KLA, VEZ SRO, S, Z, VEZ HRN, PRO MAR, VEZ BRY, V, V, POL HRN, VEZ HRN, PRO STR, VYLE STO, UTR UTE, VYCI BRY, POL UTE, Z, PRO ROP, VEZ DYM, S, POL FOS, J, ZAT TRU, POL TRU, V, J, VEZ PLA, S, Z, Z, S, POL BRY, Z, POL PLA (2x), POL DYM, J, ROZB BUD, ODM TRO, POL KLA, POL SRO, VEZ TRO, S, V, J, V, POL DYM, V, V, PRO TRA, UTR KVE, V, PRO CAR, OTE KOH, NAP HRN, J, PRO ZNA, OTE DVE, POL KLI, Z, VEZ OLE, OTE KNI, V, S, Z, Z, Z, J, PRO VOZ, NAO KOL, POL OLE, S, Z, S, VEZ LOD, J, V, S, V, POL LOD, POL KVE, NAS, S, POL TRO, POL HRN, ZAPIS PIS, VYS, S, USE ROU, J, NAS, VYS, Z, J, Z, S, POL ROU.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 28. 10. 2010 | Doplněno: 29. 5. 2022 | Autor: s0l1t3r a UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist