English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Order of Sleeping ... (1)
Horace 1-3 (4)
Amaurote (3)
Telefony (2)
Město robotů (19)
Angels (4)
Phantom F4 1-2 (8)
Luxus Software Ost... (23)
Boovie 1-2 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mrazík '88 - návod

Vlezl jsem do zavazadlového prostoru Gazu (JDI GAZ) a vzal jsem uniformu (VEZ UNI), kterou jsem oblékl (OBL UNI) a prohmatal kapsy (PRO UNI) - našel jsem průkaz. Vylezl jsem ven (VYL GAZ) a vydal se do vrátnice, kde jsem prozkoumal stolek (PRO STO) a našel klíč. Pokračoval jsem do tábora, kde jsem v hangáru vzal sirky (VEZ SIR) a neoprén (VEZ NEO), jenž jsem si hned oblékl (SVL UNI; OBL NEO). Poté jsem šel do předsíně, kde jsem strážci ukázal průkaz (UKA PRU), v důstojnické místnosti prozkoumal stůl (PRO STU) a našel kartičku.

 

Pokračoval jsem do místnosti s bednami, které jsem prozkoumal (PRO BED) a našel nůž. S tím jsem zabil plukovníka (ZAB PLU), prošacoval ho (PRO PLU) a našel balík peněz. Na marodce jsem sebral kyslíkovou lahev (VEZ LAH) a ve skladu lopatku a kleště (VEZ LOP; VEZ KLE). Vložil jsem kartičku do štěrbiny (VLO KAR) a otevřel se mi vchod na východě, kde jsem objevil autodestrukční zařízení, které jsem ale zatím nechal na pokoji.

 

Pokračoval jsem na jih, kde jsem otevřel dveře (OTE DVE) a na cestě sebral násadu (VEZ NAS). Branku jsem vypáčil šperhákem (ODE BRA). Tím byla úniková cesta téměř připravená. Vrátil jsem se do hangáru a vykopal do země díru (KOP LOP). Zřítil jsem se do šachty, v níž jsem došel ke dveřím, prozkoumal je (PRO DVE) a odvázal provázek (ODV PRO). Ted už jsem mohl v klidu otevřít dveře a vzít nádobu (VEZ NAD) s vodíkem.

 

Došel jsem k rezervoáru a nasadil láhev s kyslíkem na násadu (NAS LAH), čímž jsem si vyrobil dýchací přístroj. Potopil jsem se pod vodu a doplaval do vedlejší místnosti, kde jsem přestřihl masivní kabel rozvádějící elektrickou energii (PRE KAB). Vrátil jsem se na náměstí tábora a tentokrát se vydal do malé předsíně, odemkl dveře (ODE DVE) a sešel dolu, kde jsem zabil vojáka (ZAB VOJ).

 

U mříže jsem stiskl spínač (STI SPI), po zaznění akustického tónů jsem zadal "UV" a poté rychle proběhl přes zavírající se mříž na jihu. V chodbě jsem stiskl tlačítko s nápisem "Teleport" (STI TLA) a mužíci mě přenesli dál. Odvděčil jsem se jim balíkem peněz (POL PEN) a pokračoval na jih, kde jsem našel již deaktivované bezpečnostní zařízení.

 

Nebylo tedy nic jednoduššího než jít do místnosti se sejfem a podle návodu ve skladu sestrojit hořák. (NAS NAD). Otevřel jsem uzávěr hořáku (OTE HOR), načež začal unikat plyn, který jsem zapálil sirkou (ZAP SIR) a hořákem se dostal k obsahu sejfu - k dokumentům. Odstranil jsem mříž na severu (ODS MRI) a objevil barely s naftou. Zapálil jsem další sirku (ZAP SIR) a nastal výbuch, jenž zničil západní stěnu, kterou jsem se mohl vrátit.

 

Pro jistotu jsem ještě došel k plotu na jihu tábora a vystříhal do něj díru (PRE PLO), aby bylo vše připravené na zběsilý útěk. Vrátil jsem se k autodestrukčnímu zařízení, prozkoumal ho (PRO PRI) a aktivoval (STI TLA). Poté jsem okamžitě začal sprintovat směrem na jih, přes odemčenou branku až k plotu, kde jsem proskočil dírou a o vlásek unikl následkům výbuchu. Nastoupil jsem do vrtulníku (JDI VRT), kde se mi dostalo bouřlivého uvítání.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 16. 8. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist