English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Order of Sleeping ... (1)
Horace 1-3 (4)
Amaurote (3)
Telefony (2)
Město robotů (19)
Angels (4)
Phantom F4 1-2 (8)
Luxus Software Ost... (23)
Boovie 1-2 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mr. Hyde's Murder - návod

(P)odíval jsem se na zprávu a dočetl se, že byla nalezena mrtvola Franka Hyda a nález oznámila slečna Carolle Denisová. Předvolal jsem ji tedy k (v)ýslechu a zjistil, že Franka přejelo tmavé auto. Přečetl jsem si další zprávu, ve které mi kolegové sdělili, že v notesu zesnulého našli zmínku o schůzce s obchodníkem jménem Mario Casteli.

 

Předvolal jsem ho tedy k výslechu - po jejich schůzce se chtěl Frank najíst, a tak mu byl doporučen podnik Last Chance. Přišla mi další zpráva, že na dně propasti bylo nalezeno ohořelé auto Ford Escort s mrtvolou uvnitř. Zavolal jsem na informace a zeptal se na Last Chance - majitel je jistý Carmello Giacometti. Ten mi na výslechu řekl, že Frank byl v jeho podniku a bavil se s člověkem jménem Massimo de Maria a nakonec odešli spolu s jakousi holkou Cataldovou.

 

Massimo při výslechu prozradil celé jméno společnice - Fiorella Cataldová a také, že Frank chtěl jít do bordelu, a tak mu doporučil podnik Grill. Na informacích jsem zjistil informace o této "restauraci" a zavolal si k výslechu její majitelku - Rosarii Militiovou. Ta mi řekla, že Frank šel nahoru s Domenicou. Přišla mi zpráva, že jistý pan Fabio Astolfi pohřešuje svého Forda.

 

Zavolal jsem si ho tedy k výslechu a zjistil, že ho půjčil svému příteli Muckimu, který má za přítelkyni prostitutku z Grillu jménem Domenica Cacaceová. Tu jsem si také přivedl, ale tvrdila, že se s Frankem pouze vyspala a nic více neví. Chtěl jsem k výslechu předvolat Fiorellu Cataldovou, ale na informacích jsem zjistil, že byla nalezena mrtvá a u ní zapalovač s iniciály M. D. M.

 

(Z)atkl jsem tedy Massima de Mariu a pořádně ho zmáčkl, načež se u výslechu přiznal, že Fiorellu zabil. To stejné jsem udělal s Domenicou, která přiznala, že jakmile od ní Frank odešel, tak zavolala svému příteli Muckiemu (mrtvola v ohořelém autě) a řekla mu, že Frank měl u sebe hodně peněz a aby se o něj postaral. Byla tedy odsouzena jako spolupachatel.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 26. 7. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist