English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mr. Hyde's Murder - návod

(P)odíval jsem se na zprávu a dočetl se, že byla nalezena mrtvola Franka Hyda a nález oznámila slečna Carolle Denisová. Předvolal jsem ji tedy k (v)ýslechu a zjistil, že Franka přejelo tmavé auto. Přečetl jsem si další zprávu, ve které mi kolegové sdělili, že v notesu zesnulého našli zmínku o schůzce s obchodníkem jménem Mario Casteli.

 

Předvolal jsem ho tedy k výslechu - po jejich schůzce se chtěl Frank najíst, a tak mu byl doporučen podnik Last Chance. Přišla mi další zpráva, že na dně propasti bylo nalezeno ohořelé auto Ford Escort s mrtvolou uvnitř. Zavolal jsem na informace a zeptal se na Last Chance - majitel je jistý Carmello Giacometti. Ten mi na výslechu řekl, že Frank byl v jeho podniku a bavil se s člověkem jménem Massimo de Maria a nakonec odešli spolu s jakousi holkou Cataldovou.

 

Massimo při výslechu prozradil celé jméno společnice - Fiorella Cataldová a také, že Frank chtěl jít do bordelu, a tak mu doporučil podnik Grill. Na informacích jsem zjistil informace o této "restauraci" a zavolal si k výslechu její majitelku - Rosarii Militiovou. Ta mi řekla, že Frank šel nahoru s Domenicou. Přišla mi zpráva, že jistý pan Fabio Astolfi pohřešuje svého Forda.

 

Zavolal jsem si ho tedy k výslechu a zjistil, že ho půjčil svému příteli Muckimu, který má za přítelkyni prostitutku z Grillu jménem Domenica Cacaceová. Tu jsem si také přivedl, ale tvrdila, že se s Frankem pouze vyspala a nic více neví. Chtěl jsem k výslechu předvolat Fiorellu Cataldovou, ale na informacích jsem zjistil, že byla nalezena mrtvá a u ní zapalovač s iniciály M. D. M.

 

(Z)atkl jsem tedy Massima de Mariu a pořádně ho zmáčkl, načež se u výslechu přiznal, že Fiorellu zabil. To stejné jsem udělal s Domenicou, která přiznala, že jakmile od ní Frank odešel, tak zavolala svému příteli Muckiemu (mrtvola v ohořelém autě) a řekla mu, že Frank měl u sebe hodně peněz a aby se o něj postaral. Byla tedy odsouzena jako spolupachatel.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 26. 7. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist