English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Dark - Lost Pages (1)
Dizzy 1-7 (43)
Hlášení chyb (47)
Ještěři z Galaksio... (1)
Twilight - Krajina... (10)
Wonderful Dizzy (1)
Train - Escape to ... (1)
Saboteur 1-2 (40)
Krpat (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Nelo and Quqo - návod

Nejprve musíte opravit televizor, abyste se dostali z hospody. Seberte ze stolu klíče a otevřete poklop do sklepa. Ve sklepě vezměte nůžky a vraťte se nahoru. Nůžkami přestříhněte přívodní kabel k výhernímu automatu. Ten pak namontujte na televizor.

 

Venku na ulici zahněte hned na první odbočce směrem nahoru (z pohledu mapy), pokračujte vpravo, opět nahoru, vpravo a ještě jednou nahoru. V bedně objevíte páčidlo. Vraťte se o dvě odbočky zpět a pokračujte vpravo až do domku, kde seberete dveřní kouli. Vraťte se před hospodu a vydejte se doprava. Páčidlem vylomte poklop pod druhým automobilem.

 

Slezte dolů a jděte vlevo, v jedné bedně objevíte cigarety. Vraťte se na ulici a jděte vlevo a na nejbližší odbočce nahoru. Pokračujte vpravo a na konci projděte brankou do domu. V domě vyměňte cigarety za svazek klíčů. Jděte před dům, vlevo, na první odbočce nahoru, vpravo a hned opět nahoru. Svazkem klíčů odemkněte jednu z beden, získáte kotvu.

 

Vraťte se o odbočku zpět, dále vpravo a nahoru. Na dveře domku nasaďte kouli, uvnitř najdete kámoše Quqa, který po vás chce porno časopis. Jděte pryč, o dvě odbočky zpět a úplně vpravo. U přístavního mola použijte kotvu. V nových prostorách jděte vpravo, po prvním žebříku slezte dolů, kde za sudem objevíte rybí kost. Po žebříku nahoru a dále vpravo.

 

Na odbočce nahoru a vpravo. Na konci za jedním sudem vylovíte rybí kostí hadrovou loutku. V místnosti, kde jste našli kost, za jednou z beden objevíte dřevěnou konstrukci na nasazení hadrové loutky. Tu pak vyměňte v obrazovce s pirátskými vlajkami za časopis Playboy, který doneste Quqovi, aby mohl dokonat své dílo ve spermobance.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 7. 9. 2010 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist