English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Kokotoni Wilf (11)
Soft & Cuddly (2)
Travel Through Tim... (5)
R-Type (40)
Head over Heels (5)
Yanga+ (1)
Chequered Flag (9)
Bounty Bob Strikes... (2)
World of One-Way (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Nezvěstný - 007 - návod

Prozkoumal jsem skříňku (PRO SKR), zásuvky (PRO ZAS) a sebral prsten (VEZ PRS). Prozkoumal jsme zásuvky podruhé (PRO ZAS) a sebral papír (VEZ PAP). Prstenem s diamantem jsem do zrcadla vyřízl otvor (REZ ZRC; ROZ ZRC) a prozkoumal ho (PRO OTV). Objektiv videokamery jsem odsunul (ODS KAM) a prošel na východ do druhé místnosti.

 

Zde jsem prozkoumal kameru (PRO KAM) a sebral drát (VEZ DRA). Pod dveře jsem umístil papír (ZAS PAP) a drátem jsem vypíchl klíč z klíčové dírky (ZAS DRA). Vzal jsem papír (VEZ PAP) a vyndal jsem drát (VEZ DRA). Získaným klíčem jsem odemkl dveře (ODE DVE) a dostal se do koridoru chodeb.

 

 

Prozkoumal jsem dveře na západě (PRO DVE) a sebral nálož (VEZ NAL). Vrátil jsem se do koridoru a prošel dveřmi na severu. Hodil jsem nálož na dvojici mužů a vešel do východní místnůstky, kde jsem našel pušku (VEZ PUS). Tou jsem postřílel objevivší se nepřátele (POU PUS). Vrátil jsem se do místnosti, prohledal těla (PRO TEL) a našel klíček (VEZ KLI). Vydal jsem se na konec chodby a urazil zámek pažbou pušky (ROZ DVE).

 

V garáži jsem prozkoumal kovové dveře (PRO DVE), desku (PRO DES), zasunul klíček (ZAS KLI) a otočil jím (OTO KLI), čímž jsem garážové dveře otevřel. Vzal jsem kanystr (VEZ KAN) a naplnil nádrž palivem (POU KAN). Prozkoumal jsem svůj průkaz (PRO PRU) a vzpomněl jsem si, kdo jsem. Nastoupil jsem do auta (NAS), prohledal ho (PRO AUT), sebral klíčky (VEZ KLI), nastartoval (NAS AUT) a odjel jižním východem.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 9. 8. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist