English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

On the Road - návod

V koupelně jsem sebral zrcadlo (VEZ ZRC), prozkoumal skříňku (PRO SKR) a našel nůžky (VEZ NUZ). Na balkoně jsem přelezl zábradlí (PRE ZAB) a v sousedním bytě v koupelně prozkoumal poličku (PRO POL), na které jsem našel holící strojek (VEZ STR). Vrátil jsem se přes balkon do své koupelny, oholil se (OHO) a strojek odložil (POL STR).

 

Odešel jsem z pokoje a na recepci zaplatil za pobyt (ZAPL), za což mi byl navrácen můj cestovní pas (VEZ PAS). Ten jsem prozkoumal (PRO PAS) a našel potištěný papírek (VEZ PAP) z úschovny zavazadel. V kuchyni jsem sebral utěrku (VEZ UTE) a zabalil do ní zrcadlo (ZAB ZRC). Sedl jsem si k volnému stolu (SED), sebral pepřenku (VEZ PEP), prozkoumal jídelní lístek (PRO LIS) a poté útržek novin (PRO NOV) - našel jsem heslo "Tvrdá tónina, Pochvaluj".

 

Opustil jsem hotel a vydal se na nádraží. U úschovny zavazadel jsem předal papírek (DEJ PAP) a získal balíček (VEZ BAL). Vlezl jsem do vlaku a odložil si nůžky (POL NUZ). V jídelním voze jsem sebral porcelánovou konvici (VEZ KON) a dal ji žíznivému cestujícímu v jednom z kupé (DEJ KON). Vzal jsem drobné mince (VEZ MIN) a v nádražní hale si za ně koupil jízdenku (KUP JIZ; VEZ JIZ). Tu jsem prozkoumal (PRO JIZ), zjistil svoje datum narození, pak ji ukázal ve vlaku průvodčímu (DEJ JIZ) a zahodil ji (POL JIZ). Vystoupil jsem a šel před nádraží, kde jsem v úzké uličce potkal chlapíka. Toho jsem nechal odejít a pak jsem sebral žlutou pásku (VEZ PASK) a navlékl si ji na pravou paži.

 

Díky pásce jsem byl schopný dostat se přes vojenskou kontrolu. V cestě mi však stáli Romové, jež mě nenechali přenést více jak jeden předmět najednou. Na severním okraji náměstí jsem tedy odložil všechny předměty, kromě žluté pásky (POL PAS; POL PEP; POL BAL; POL ZRC) a vrátil se do vlaku ještě pro nůžky a konvici s kávou (VEZ NUZ; VEZ KON). Ty jsem také donesl na severní okraj náměstí a odložil (POL NUZ; POL KON). Teď jsem postupně chodil na jižní okraj náměstí vždy s jedním předmětem, který jsem tam položil a vrátil se na sever pro další. Jakmile bylo vše přeneseno, sebral jsem zrcadlo a žlutou pásku a vydal se na východ do strážnice.

 

Zde jsem vyndal zrcadlo z utěrky (ROZB ZRC) a pověsil ho na skobu (POV ZRC). Odešel jsem na sever a vrátil se na jižní okraj náměstí. Zde jsem odložil žlutou pásku a sebral všechny ostatní předměty, jež jsem konečně přenesl do strážnice. U plotu jsem odložil nůžky (POL NUZ) a u plotu chytil zajíce (CHYT ZAJ). Toho jsem pustil na specifickém místě u plotu na jihu (PUST ZAJ) a hlídka deaktivovala alarm. Na stejném místě jsem udělal díru do plotu nůžkami, pro které jsem se vrátil (STRI PLOT).

 

Prošel jsem dírou v plotu a v hraničním pásmu u patníku vysypal pepř (VYSYP PEPR), čímž jsem zmátl psy. V rakouském městečku na náměstí jsem řekl mužovi heslo podle dřívější nápovědy (REKNI; DURCHVAL) a předal mu balíček (DEJ BAL). Poté jsem si na silnici stopl auto (STOP), nasedl a ospalému řidiči dal kávu z konvice (DEJ KON). Počkal jsem (CEK) a vystoupil u celnice. Celníkovi jsem ukázal svůj cestovní pas (DEJ PAS) a řekl svoje datum narození (MLUV; napsat datum z jízdenky). Došel jsem zpět do hotelu a prozkoumal německo-český slovník.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 18. 8. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist