English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Kokotoni Wilf (11)
Soft & Cuddly (2)
Travel Through Tim... (5)
R-Type (40)
Head over Heels (5)
Yanga+ (1)
Chequered Flag (9)
Bounty Bob Strikes... (2)
World of One-Way (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

On the Road - návod

V koupelně jsem sebral zrcadlo (VEZ ZRC), prozkoumal skříňku (PRO SKR) a našel nůžky (VEZ NUZ). Na balkoně jsem přelezl zábradlí (PRE ZAB) a v sousedním bytě v koupelně prozkoumal poličku (PRO POL), na které jsem našel holící strojek (VEZ STR). Vrátil jsem se přes balkon do své koupelny, oholil se (OHO) a strojek odložil (POL STR).

 

Odešel jsem z pokoje a na recepci zaplatil za pobyt (ZAPL), za což mi byl navrácen můj cestovní pas (VEZ PAS). Ten jsem prozkoumal (PRO PAS) a našel potištěný papírek (VEZ PAP) z úschovny zavazadel. V kuchyni jsem sebral utěrku (VEZ UTE) a zabalil do ní zrcadlo (ZAB ZRC). Sedl jsem si k volnému stolu (SED), sebral pepřenku (VEZ PEP), prozkoumal jídelní lístek (PRO LIS) a poté útržek novin (PRO NOV) - našel jsem heslo "Tvrdá tónina, Pochvaluj".

 

Opustil jsem hotel a vydal se na nádraží. U úschovny zavazadel jsem předal papírek (DEJ PAP) a získal balíček (VEZ BAL). Vlezl jsem do vlaku a odložil si nůžky (POL NUZ). V jídelním voze jsem sebral porcelánovou konvici (VEZ KON) a dal ji žíznivému cestujícímu v jednom z kupé (DEJ KON). Vzal jsem drobné mince (VEZ MIN) a v nádražní hale si za ně koupil jízdenku (KUP JIZ; VEZ JIZ). Tu jsem prozkoumal (PRO JIZ), zjistil svoje datum narození, pak ji ukázal ve vlaku průvodčímu (DEJ JIZ) a zahodil ji (POL JIZ). Vystoupil jsem a šel před nádraží, kde jsem v úzké uličce potkal chlapíka. Toho jsem nechal odejít a pak jsem sebral žlutou pásku (VEZ PASK) a navlékl si ji na pravou paži.

 

Díky pásce jsem byl schopný dostat se přes vojenskou kontrolu. V cestě mi však stáli Romové, jež mě nenechali přenést více jak jeden předmět najednou. Na severním okraji náměstí jsem tedy odložil všechny předměty, kromě žluté pásky (POL PAS; POL PEP; POL BAL; POL ZRC) a vrátil se do vlaku ještě pro nůžky a konvici s kávou (VEZ NUZ; VEZ KON). Ty jsem také donesl na severní okraj náměstí a odložil (POL NUZ; POL KON). Teď jsem postupně chodil na jižní okraj náměstí vždy s jedním předmětem, který jsem tam položil a vrátil se na sever pro další. Jakmile bylo vše přeneseno, sebral jsem zrcadlo a žlutou pásku a vydal se na východ do strážnice.

 

Zde jsem vyndal zrcadlo z utěrky (ROZB ZRC) a pověsil ho na skobu (POV ZRC). Odešel jsem na sever a vrátil se na jižní okraj náměstí. Zde jsem odložil žlutou pásku a sebral všechny ostatní předměty, jež jsem konečně přenesl do strážnice. U plotu jsem odložil nůžky (POL NUZ) a u plotu chytil zajíce (CHYT ZAJ). Toho jsem pustil na specifickém místě u plotu na jihu (PUST ZAJ) a hlídka deaktivovala alarm. Na stejném místě jsem udělal díru do plotu nůžkami, pro které jsem se vrátil (STRI PLOT).

 

Prošel jsem dírou v plotu a v hraničním pásmu u patníku vysypal pepř (VYSYP PEPR), čímž jsem zmátl psy. V rakouském městečku na náměstí jsem řekl mužovi heslo podle dřívější nápovědy (REKNI; DURCHVAL) a předal mu balíček (DEJ BAL). Poté jsem si na silnici stopl auto (STOP), nasedl a ospalému řidiči dal kávu z konvice (DEJ KON). Počkal jsem (CEK) a vystoupil u celnice. Celníkovi jsem ukázal svůj cestovní pas (DEJ PAS) a řekl svoje datum narození (MLUV; napsat datum z jízdenky). Došel jsem zpět do hotelu a prozkoumal německo-český slovník.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 18. 8. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist