English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Ostrov pokladů - návod

Prozkoumal jsem palubu lodi (PROZKOUMEJ; enter; PALUBU) a našel veslo (VEZMI VESLO). Dále jsem sebral lano a mapu (VEZMI LANO; VEZMI MAPU) a na zádi lodi si přitáhl člun (PRITAHNI), s nímž jsem přeplul na pobřeží ostrova (NASTUP).

 

Vydal jsem se na sever, do palmového háje, kde jsem sebral kokosový ořech (VEZMI ORECH). Pokračoval jsem na severní pláž, kde jsem prozkoumal díru v písku (PROZKOUMEJ; enter; DIRU) a našel brýle (VEZMI BRYLE). Vyšplhal jsem na vrcholek kopce a prozkoumal chatu (PROZKOUMEJ; enter; CHATU), mrtvolu (PROZKOUMEJ; enter; MRTVOLU) a vzal medailon (VEZMI MEDAILON).

 

Došel jsem do domorodé vesnice a domorodci věnoval kokosový ořech (DEJ DOMORODCI; enter; ORECH). Za odměnu jsem získal krumpáč (VEZMI KRUMPAC). Dále jsem navštívil příbytek námořníků, kde jsem u vchodu námořníkovi věnoval medailon (DEJ NAMORNIKOVI; enter; MEDAILON) a uvnitř kapitánovi brýle (DEJ KAPITANOVI; enter; BRYLE). Potom jsem mu ukázal mapu (POLOZ MAPU) a zjistil, že poklad je v jižní části ostrova.

 

Vydal jsem se tedy na východ, kde jsem prozkoumal žebřík (PROZKOUMEJ; enter; ZEBRIK) a našel dynamit (VEZMI DYNAMIT). Ve skladišti jsem pak vzal zápalky (VEZMI ZAPALKY) a pokračoval na jih, k zavalené skalní rozsedlině. Využil jsem dynamit k otevření cesty dál (ZAPAL; POLOZ DYNAMIT). V jeskynní svatyni jsem vykopal truhlu (KOPEJ) a získal poklad (VEZMI POKLAD). S ním jsem se vrátil na pobřeží, kde jsem začal a nalodil se na připravenou loď (NASTUP).

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 12. 3. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist