English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Order of Sleeping ... (1)
Horace 1-3 (4)
Amaurote (3)
Telefony (2)
Město robotů (19)
Angels (4)
Phantom F4 1-2 (8)
Luxus Software Ost... (23)
Boovie 1-2 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Pepsi Cola - návod

Zazvonil ("U") jsem na zvonek, abych se ujistil, že nikdo není doma a vešel na zahradu, kde jsem vzal ("V") kost a hodil ("H") ji psovi, čímž jsem ho zabavil. Pokračoval jsem předsíní do 1. poschodí, kde jsem vzal baterku a dále ve 2. poschodí jsem získal akumulátor, kterým jsem ji nabil. Vrátil jsem se do předsíně a vešel do pivnice, kde jsem baterku rozsvítil a vzal lano.

 

Vyšlapal jsem schodiště až do 3. patra a pak zase jiným schodištěm šel dolu. Cestou jsem sebral náboje. Došel jsem až do zahrady, kde jsem vzal seno a revolver. Revolver jsem nabil náboji a seno jsem hodil poníkovi, čímž jsem ho zaměstnal a prošel kolem něho. Vzal jsem mosazný klíč, nicméně cesta zpět přes koně vypadala nebezpečně, a tak jsem ho raději zastřelil.

 

Vyšlapal jsem opět schodiště až úplně nahoru, do místnosti s trezorem. Zde jsem klíčem jednoduše sejf otevřel a vzal recept. Ještě než jsem odešel, tak jsem si chtěl vyřídit účty se psem, který mě na začátku málem sežral. Došel jsem tedy na terasu 1. poschodí a psa zastřelil.

 

Opět schodištěm nahoru a druhým dolu, až k nouzovému východu. Zde jsem uvázal lano a položil ("P") na zem všechny věci kromě receptu, abych nebyl příliš těžký a lano mě uneslo. Pak už jsem se bez potíží dostal díky lanu ven a dokončil svůj úkol.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 25. 8. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist