English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Podraz na Indiana Jonese - návod

Na začátku jsem napsal svoje jméno a telefonní číslo, které jsem si zapamatoval. Podíval jsem se na telefonní seznam a vytočil číslo na datafon (632718). Zjistil jsem, že Harrison Ford vypsal konkurs na program Indiana Jones 3 a podrobnosti se dozvím u filmového studia Barrandov. Zavolal jsem tedy na informace (121) a zjistil číslo do studia (894433) a Mikrobáze (532011). Přišla mi také zpráva od PKCS (Pavel Kořenský Computer Software), že heslo do počítače Mikrobáze je jméno zvířete. Spojil jsem se tedy s Mikrobází a po chvíli uhodl heslo ZAJIC. Zjistil jsem, že Barrandov koupil za výtěžek z filmu Amadeus počítač EC 1057.

 

Zavolal jsem do studia (894433), kde bylo třeba zadat vstupní heslo. Po chvilce mě napadlo jméno režiséra filmu Amadeus - FORMAN. Zvolil jsem kartotéku zahraničních herců a zadal jméno "Harrison Ford", čímž jsem získal na herce číslo (012732896477). Spojil jsem se s ním, ale chtělo to další heslo. Po chvilce zkoušení mě napadlo, že Ford hrál ve Star Wars postavu jménem Han Solo, tak jsem zadal heslo SOLO. Tím jsem zjistil, že Fuka mu poslal zprávu, že hra Indiana Jones 3 je již hotová a je na Fukově počítači.

 

Ukončil jsem spojení a zjistil, že mám další zprávu od PKCS. Fuka má prý druhé tajné číslo. Zavolal jsem tedy PKCS (293184) - číslo konečně nebylo obsazené - a zadal heslo RIPLEY. Dozvěděl jsem se, že druhé číslo na Fuku by mohly mít "spoje" a že má rád Spielbergovy filmy.

 

Přišla mi další zpráva s instrukcemi - měl jsem zavolat na ČVUT na ilegální službu pro hackery a získat číslo na spoje. Tak jsem tam zavolal (444333) a uhodl, že celé heslo je (13571113). Zadal jsem jméno "spoje" a odpojil se. Zavolal jsem tam znovu a našel jsem odpověď - se spoji je v kontaktu Dočekal Daniel a telefonní číslo na ně najdu v jeho počítači. Heslo pro vstup je SORD. Zavolal jsem na informace (121), zadal "DOCEKAL" a zjistil jeho číslo (873216), na které jsem zavolal a zadal heslo SORD. Opsal jsem si telefonní číslo na spoje (424160) a zavolal tam, heslo CRX37ALG5, čímž jsem se dostal na Informace o tajných číslech. Zadal jsem jméno "Fuxoft" a zjistil jeho tajné číslo (3276572).

 

Přišla další zpráva o nové Fukově hře "Kaboom 2". Zavolal jsem na UVTEI (Ústav vědecko-technických informací - 297635) a zadal heslo 31X2JE62 (poslední dvě číslice jsem musel uhádnout), čímž jsem zjistil informace o dovolených přenosových rychlostech. Přišla mi další zpráva:

 

"Pozor! Franta sedí pořád doma a na to svoje tajné číslo má pověšený modem. Aby nic nezjistil, nesmí být doma. Nevím ale, jak ho vylákat ven. Chodí jen někdy do kina. Jde jen o to, jak ho tam dostat. PKCS.".Zavolal jsem na informace o programech kin (145) a zjistil, že dnes v kině Alfa dávají film, který by se Fukovi mohl líbit - Indiana Jonese a chrám zkázy. Zavolal jsem Fukovi na veřejné číslo (3298634), které jsem zjistil na informacích (121) a uhádl heslo "SPIELBERG". Ozval se jakýsi záznamník, kterému jsem nechal vzkaz - "FILM ALFA DNES" a zavěsil, načež mi přišla zpráva, že Fukovo heslo by měl být název některé z jeho nových her.

 

Zavolal jsem na jeho tajné číslo (3276572) a uhádl heslo KABOOM2. Zvolil jsem přenesení programu, napsal "INDIANA JONES 3", svoje telefonní číslo (viz začátek hry) a potvrdil. Program byl můj! Nakonec jsem ho také smazal a odpojil se.

 

Přišla mi další zpráva - že jsem prý částečně uspěl, ale Fuku z krádeže programu ranila mrtvice a já mu měl zařídit pohřeb. Zavolal jsem proto na informace (121) a zjistil číslo na pohřební službu (231893), kam jsem zavolal a objednal pohřeb pro Fuku. Zavěsil jsem a přišla mi poslední, gratulační zpráva.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 26. 11. 2017 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist