English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
Kenny Dalglish Soc... (10)
Aven (8)
Fruit Machine Simu... (1)
Dictator (8)
Tetris 1-4 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Piknik u cesty - návod

Jděte na západ a seberte minci. Vraťte se na východ a v telefonní budce prozkoumejte papírek, který máte u sebe. Zavolejte a jako poslední číslici zkuste 4. Papírek odložte. Jděte do Ústavu mimozemských civilizací a přes sekretářku (nezkoumejte ji :-) ) se dostanete k šéfovi. Ten vám dá propustku do pásma. U hotelu jděte na sever a z popelnice vytáhněte hadr. Po cestě ještě seberte tyč. Kapitánovi dejte propustku a jděte na západ k cisterně. Zahněte na sever a u kovové obruče znovu na západ. Dostali jste se na nádraží k lokomotivě. Čekejte, dokud neodezní tetelení vzduchu. Pak jděte na jih a u garáže na západ. Seberte baterku a jděte do garáže. Vezměte malou skořepinu a hoďte hadr na pavučinu. Objevíte ještě velkou skořepinu. Vraťte se k lokomotivě a nezapomeňte opět čekat, než přejde tetelení vzduchu. Jděte na východ k obruči, na jih k cisterně a na východ kolem kapitána. Pak jděte k telefonní budce a pomocí tyče ji vyvraťte. Do kráteru si odložte baterku a velkou skořepinu. Budku vraťte na místo a jděte do Ústavu mimozemských civilizací. Šéfovi dejte malou skořepinu. Ten vás pošle za Richardem, ten vám dá kupón na skafandr. Jděte do do skladiště, které hlídá seržant.

 

Dejte mu kupón. Ve skladišti jsou 2 skafandry, jeden odložte do odpadkového koše a druhý vezměte Richardovi. Venku jděte k telefonní budce a ze skrýše seberte velkou skořepinu. Tu prodejte v hotelu na západě Chrapounovi. Seberte peníze a jděte ven na sever k popelnici. V ní objevíte druhý skafandr. Pak zamiřte k Ústavu mimozemských civilizací a na jih kolem vilek do baru. Barman vám za peníze prozradí informaci. Jděte si k telefonní budce pro schovanou baterku. Vraťte se na jih a navštivte vilu Barbridga. Dá vám šroubovák a zaveze vás do pásma. Oblečte si skafandr a jděte na jih a pak na západ ke zdi. U zdi jděte na sever a pak na západ. Čekejte, než přejde tetelení vzduchu, které byste bez skafandru nepřežili. Na západě objevíte létající papuči. Vhoďte do ní baterku a nastupte. Leťte nahoru, pak na západ k důlnímu vagónku, na jih, na východ a dolů k bedně. Vystupte, jděte na východ, přečkejte tetelení vzduchu a vydejte se na jih. Zde na nákladním autě otevřete pomocí šroubováku bedýnku a získáte palici. Vraťte se k papuči, nastupte, leťte nahoru a na západ, pak na sever a u vagónku dolů. Vystupte a palicí odstraňte klínek vagónku. Cesta na západ je volná a vy objevíte zlatou kouli, která vám splní každé přání.

 

Heslo: 1242960

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 3. 2. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist