English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Plutonia - návod

Hned na začátku jsem běžel do SV kouta pro svíčku, kterou jsem vyměnil za svojí lampu. Tu jsem tam nechal ležet. Vydal jsem se do JZ rohu, kde byla díra ve stropě a vyšplhal jsem do přízemí. Zde jsem si ničeho nevšímal a na severní straně opět vyšplhal výše, tentokráte 1. patra, kde jsem v JZ rohu sebral lano. Nakonec jsem naposledy vyšplhal a to do nejvyššího patra - do věže. Zde jsem v JV koutě sebral C2H5OH (ethanol) a pádil jsem zpátky na začátek.

 

Tentokrát jsem se vydal o patro níže, kde jsem si nevšímal klíče a šel jsem rovnou k R. Žiškovi, u kterého jsem položil nádobu s ethanolem, za což mě pustil dál, do nižšího patra, ve kterém jsem si nevšímal dynamitu a šel ještě níže. Ve 4. podlaží jsem potkal B. Kotvase, který mi prozradil, že můj přítel tudy prošel před pár hodinami. Nic dalšího se zde dělat nedalo, a tak jsem se vydal do nejhlubšího - 5. podzemí.

 

Zde jsem sebral starou holínku, kus masa a svěcenou vodu a vydal se do jeskyně ke krokodýlům. Na ty jsem použil holínku a rychle prošel dál. Bezhlavého rytíře jsem si nevšímal a šel až k útesu, kde jsem použil lano pro jeho překonání. A pak... konečně jsem našel Fredyho, ze kterého jsem dostal jen jedno slovo. "Jíst!". Položil jsem tedy před něj kus masa a řekl mu, ať laskavě pohne zadkem, protože na něj ostatní nahoře čekají.

 

Vydali jsme se tedy směrem k východu, ale ještě jsme museli znovu obejít krokodýly. Proto jsem použil svěcenou vodu na čerta, ze kterého zbyl jen kolomaz, který jsem sebral a na hladové krokodýly ho hodil. To nám umožnilo projít dál a vrátit se až na startovní políčko, kde jsme vyšplhali ven.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 18. 11. 2017 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist