English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (4)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Poklad Atlantidy - návod

Nožem jsem odřízl rostliny a snědl je. Díky získané síle jsem odvalil balvan a pod ním našel krabičku. Položil jsem ji do vody, vzal ji, rozřízl nožem a uvnitř našel rezavý klíč. Vlezl jsem do člunu, vzal sekeru a lano a to přivázal. Pod vodou jsem sekerou praštil do motoru a opravil ho. Zpátky ve člunu jsem odvázal lano, klíčem nastartoval a doplul na ponorku.

 

Zahodil jsem krabičku a rezavý klíč a sestoupil do řídícího centra. Kapitána jsem nejprve seknul sekerou a poté nožem. Poté jsem raněného kapitána prohlédl a našel šperhák, s nímž jsem odemkl nenápadné dveře a zahodil ho. V komůrce jsem nalezl skafandr. V přechodné místnosti jsem sekerou rozmlátil nádobu s kyselinou a poté nástroj zahodil. Nově vzniklou dírou jsem se dostal do skladu, kde jsem sebral sklíčko a použil ho k utěsnění svého skafandru. Poté jsem stiskl tlačítko a otevřel východ. Vzal jsem ještě vysavač a zlatý náramek a ponorku opustil.

 

V kráteru jsem chobotnici hodil náramek a prošel do trhliny. U brány jsem nožem přeřízl dráty elektrického vedení. Prozkoumal jsem vysavač a našel vybitou baterii. Použitím drátů jsem ji nabil, vrátil do vysavače a tím vysál brouky, pod nimiž se skrýval kus drátu. Z toho jsem vytvořil hák, připevnil ho k lanu a to přehodil přes bránu. Ocitl jsem se před věží, na člověka vypustil brouky z vysavače, prozkoumal kosti a našel zlatý klíček. Tím jsem otevřel truhlu a našel poklad. Vzal jsem kosti a pokračoval na věž. U psa jsem položil kosti, odešel levým oknem, ignoroval sirky a nalodil se na parník.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 7. 2022 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist