English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Poklad Atlantidy - návod

Nožem jsem odřízl rostliny a snědl je. Díky získané síle jsem odvalil balvan a pod ním našel krabičku. Položil jsem ji do vody, vzal ji, rozřízl nožem a uvnitř našel rezavý klíč. Vlezl jsem do člunu, vzal sekeru a lano a to přivázal. Pod vodou jsem sekerou praštil do motoru a opravil ho. Zpátky ve člunu jsem odvázal lano, klíčem nastartoval a doplul na ponorku.

 

Zahodil jsem krabičku a rezavý klíč a sestoupil do řídícího centra. Kapitána jsem nejprve seknul sekerou a poté nožem. Poté jsem raněného kapitána prohlédl a našel šperhák, s nímž jsem odemkl nenápadné dveře a zahodil ho. V komůrce jsem nalezl skafandr. V přechodné místnosti jsem sekerou rozmlátil nádobu s kyselinou a poté nástroj zahodil. Nově vzniklou dírou jsem se dostal do skladu, kde jsem sebral sklíčko a použil ho k utěsnění svého skafandru. Poté jsem stiskl tlačítko a otevřel východ. Vzal jsem ještě vysavač a zlatý náramek a ponorku opustil.

 

V kráteru jsem chobotnici hodil náramek a prošel do trhliny. U brány jsem nožem přeřízl dráty elektrického vedení. Prozkoumal jsem vysavač a našel vybitou baterii. Použitím drátů jsem ji nabil, vrátil do vysavače a tím vysál brouky, pod nimiž se skrýval kus drátu. Z toho jsem vytvořil hák, připevnil ho k lanu a to přehodil přes bránu. Ocitl jsem se před věží, na člověka vypustil brouky z vysavače, prozkoumal kosti a našel zlatý klíček. Tím jsem otevřel truhlu a našel poklad. Vzal jsem kosti a pokračoval na věž. U psa jsem položil kosti, odešel levým oknem, ignoroval sirky a nalodil se na parník.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 7. 2022 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist