English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Policeman - návod

Nastoupil jsem do auta a 4x ho prohledal. Poté jsem prozkoumal ještě svazek klíčů a sebral klíč od auta, revolver a tužku. Použil jsem klíč a odjel. V uličce jsem sebral papír a pak se vrátil ke krabici, kterou jsem prozkoumal a našel číslo. Použil jsem tužku a opsal si ho na papír. Zahodil jsem tužku a opodál zastřelil pošťáka. Zahodil jsem revolver a 2x prohledal mrtvolu. Vzal jsem šaty a oblékl si je. Vešel jsem do budovy pošty, prozkoumal hromadu peněz a získal korunu. Tu jsem použil na telefon spolu s papírkem s číslem, čímž jsem zavolal svědkovi. Vyšel jsem před budovu a zahodil šaty a papír.

 

Vydal jsem se do parku, kde jsem prozkoumal sirky a našel důlčík. Pokračoval jsem na most, který jsem prohledal a našel kliku. Tu jsem použil v nádražní budově a získal tím přístup na záchody. Tam jsem prozkoumal páchnoucí hromádku a našel malý klíč. Na nádraží jsem ještě zahodil kliku, vzal zapomenutý deštník a vydal se s ním opět na most, kde jsem ho použil k seskoku na vlak. Chvíli jsem se rozhlížel a pak se vydal na sever do domu. Tam jsem na půdě našel trezor, otevřel ho klíčem a otevřený ho prozkoumal. Našel jsem ukradený pohár, se kterým jsem nasedl do svého auta před domem, použil klíč od auta a odjel zpět do kanceláře.

 

Položil jsem nalezený pohár, prozkoumal počítač a nalezl klávesu "Enter". Stiskl jsem ji ale až za použití důlčíku, čímž jsem díky analýze otisků prstů nalezl jména zločinců.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 13. 9. 2021 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist