English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Honba za pokladem (1)
Hobgoblin (1)
Home Iceland Dizzy (2)
Hlasový program (3)
Highway Encounter (8)
Goonies (1)
Golden Axe (3)
Go to Hell (1)
Glug Glug (8)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Pomsta - návod

V zámečnické dílně jsem požádal o klíč od skladu (O; SKLADU), na skládce našel železnou tyč, v obchodu se zbraněmi koupil pistoli, v hostinci od kamarádů dostal odznak a peníze a za ty na náměstí koupil odstřelovačku (O; A). U obchodního domu jsem zastřelil utíkajícího chlapa (P; PISTOL), prohledal park (A) a našel lístek. Uvnitř domku jsem narazil na strážníka, jemuž jsem ukázal odznak (P; ODZNAK) a zjistil informace o pronásledovatelích Johna.

 

Vylezl jsem ven a klíčem odemkl dveře skladu (P; KLUC). Uvnitř jsem nejprve muže s páskou přes oko přesvědčil železnou tyčí (P; ZELEZNU TYC) a získal heslo, následně jsem ho pro jistotu dorazil (P; PISTOL). Bránu jsem otevřel zadáním kódu z lístku (P; LISTOK), strážci sdělil heslo RUFUS a našel motorovou pilu. Tou jsem zmasakroval nejprve chlapa v bílém domě (P; MOTOROVU PILU) a zjistil jméno Antonio. Na skládce jsem našel košili a oblékl si ji (P; KOSELU). Na východní straně jsem u dveří sdělil získané jméno ANTONIO a uvnitř rozřezal dalšího chlapa (P; MOTOROVU PILU). V šatníku jsem našel nohavice a oblékl si je (P; NOHAVICE).

 

Došel jsem ke Carlosovi, zneškodnil jeho ochránce (P; PISTOL) a rozběhl se za ním na letiště. Prchajícího zločince jsem sprovodil ze světa pomocí odstřelovačky (P; ODSTRELOVACKU) a pomstil tak Johna.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 27. 1. 2024 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist