English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Old Tower (2)
Raid over Moscow (8)
Orfeus Music Assem... (3)
Astronaut Labyrint... (3)
Tomahawk (18)
Aquaplane (5)
Pooper Scooper (1)
Přestavba (3)
Yie Ar Kung Fu 1-2 (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Prípad 2 - návod

Použil jsem videotelefon (U; VID) a Diana mi řekla KOD (zapamatovat!). Ten jsem napsal jako příkaz a dveře se otevřely. V další místnosti jsem vzal kabát (V; KAB) a našel v něm rukavice a lístek s tel. číslem. Došel jsem do kuchyně a použil rukavice (U; RUK), čímž jsem přesunul hrnec s mlékem. Vrátil jsem se k videotelefonu a zavolal Dianě (U; VID). Řekla mi, že mám zavolat její kamarádce, ať dnes nechodí.

 

Šel jsem tedy do ložnice, otevřel noční stoleček (O) a sebral pero a blok (M; PER; M; BLO). na zahrádku, kde jsem pejskovi věnoval vařící mléko a sebral kámen (V; KAM), kterým jsem rozbil okno (U; KAM). V kůlně jsem sebral žebřík (M; REB) a přesunul ho na zahrádku (U; REB). Dostal jsem se do pracovny Diany, odkud jsem zatelefonoval její přítelkyni (U; TEL) a ta mi nadiktovala vzkaz. Vrátil jsem se opět k videotelefonu a použil ho (U; VID). Měl jsem si teď uvařit polévku.

 

 

Vydal jsem se na WC, otevřel skříňku (O) a sebral biolit (M; BIO). V kuchyni jsem otevřel šuplík (O) a sebral nůž (M; NOZ). Na zahradě jsem sebral žebřík (M; REB) a přemístil ho do kůlny (U; REB). Vyšplhal jsem na půdu a na pavouky použil biolit (U; BIO). Sebral jsem motyku a dláto (M; MOT; M; DLA). Motyku jsem použil na zahrádce (U; MOT) a získal zeleninu. Šel jsem do místnosti s trofejemi a použil zde dláto (U; DLA), čímž jsem získal pušku a dalekohled. Zpět na zahrádku, zastřelil jsem slepici (U; PUS) a v kuchyni uvařil polévku (U; ZEL; U; NOZ).

 

Vrátil jsem se opět k videotelefonu a zavolal Dianě (U; VID). Tentokrát mě čekal příjemný obrázek. Diana chtěla prověřit moji paměť a zeptala se na KOD od dveří. Tak jsem jí ho napsal a byl jsem oblažen pohledem na bobra a pozván k ní do pokoje.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru World of Spectrum.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 10. 10. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist