English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Order of Sleeping ... (1)
Horace 1-3 (4)
Amaurote (3)
Telefony (2)
Město robotů (19)
Angels (4)
Phantom F4 1-2 (8)
Luxus Software Ost... (23)
Boovie 1-2 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Prípad 2 - návod

Použil jsem videotelefon (U; VID) a Diana mi řekla KOD (zapamatovat!). Ten jsem napsal jako příkaz a dveře se otevřely. V další místnosti jsem vzal kabát (V; KAB) a našel v něm rukavice a lístek s tel. číslem. Došel jsem do kuchyně a použil rukavice (U; RUK), čímž jsem přesunul hrnec s mlékem. Vrátil jsem se k videotelefonu a zavolal Dianě (U; VID). Řekla mi, že mám zavolat její kamarádce, ať dnes nechodí.

 

Šel jsem tedy do ložnice, otevřel noční stoleček (O) a sebral pero a blok (M; PER; M; BLO). na zahrádku, kde jsem pejskovi věnoval vařící mléko a sebral kámen (V; KAM), kterým jsem rozbil okno (U; KAM). V kůlně jsem sebral žebřík (M; REB) a přesunul ho na zahrádku (U; REB). Dostal jsem se do pracovny Diany, odkud jsem zatelefonoval její přítelkyni (U; TEL) a ta mi nadiktovala vzkaz. Vrátil jsem se opět k videotelefonu a použil ho (U; VID). Měl jsem si teď uvařit polévku.

 

 

Vydal jsem se na WC, otevřel skříňku (O) a sebral biolit (M; BIO). V kuchyni jsem otevřel šuplík (O) a sebral nůž (M; NOZ). Na zahradě jsem sebral žebřík (M; REB) a přemístil ho do kůlny (U; REB). Vyšplhal jsem na půdu a na pavouky použil biolit (U; BIO). Sebral jsem motyku a dláto (M; MOT; M; DLA). Motyku jsem použil na zahrádce (U; MOT) a získal zeleninu. Šel jsem do místnosti s trofejemi a použil zde dláto (U; DLA), čímž jsem získal pušku a dalekohled. Zpět na zahrádku, zastřelil jsem slepici (U; PUS) a v kuchyni uvařil polévku (U; ZEL; U; NOZ).

 

Vrátil jsem se opět k videotelefonu a zavolal Dianě (U; VID). Tentokrát mě čekal příjemný obrázek. Diana chtěla prověřit moji paměť a zeptala se na KOD od dveří. Tak jsem jí ho napsal a byl jsem oblažen pohledem na bobra a pozván k ní do pokoje.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 10. 10. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist