English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Profesionálové 2 - návod

Vydal jsem se na sever a pokračoval přes vodu až na druhý břeh. Zde jsem sebral kyslíkovou bombu a šel zpět. Sebral jsem obálku, prozkoumal ji a sebral klíč s dopisem. Přečetl jsem si dopis a odložil ho spolu s obálkou. Opodál jsem sebral kleště a v nádražní hale klíčem otevřel skříňku. Vzal jsem peníze, na nádražní peroně si za ně koupil lístek a nastoupil do vlaku.

 

Odložil jsem klíč i peníze. Ve vagonu č. 5 jsem vlezl na WC a použil kleště, čímž jsem se dostal do odpadní roury. Sebral jsem igelitový sáček s heroinem a pokračoval do prvního vagonu, kde jsem opět šel na WC a sáček si zde odložil. Vyšel jsem ven a nechal se prohledat od celníků. Poté jsem opět sáček sebral a vystoupil z vlaku.

 

Kousek na sever jsem sebral kohoutek a zmlátil s ním chlapa stojícího opodál. Položil jsem kleště a kohoutek a sebral mrtvého chlapa. Prozkoumal jsem ho a sebral kartu, kterou jsem i sebral. Pokračoval jsem na sever do domu, kde jsem kmetovi ukázal kartu a ten mě pozval dál. V obýváku jsem kartu položil a vzal telefon. Zavolal jsem s ním do CI5 o posily a zase ho odložil.

 

Odešel jsem z domu a za vrátky sebral větev. Pokračoval jsem na západ a větev použil na projíždějící motorku. Došel jsem až k jezírku, kde jsem rybkám hodil mrtvého chlapa a poté použil kyslíkovou bombu. Poté jsem podplaval pod padacím mostem a na golfovém hřišti spatřil zásah CI5.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 21. 9. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist