English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (13)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Profesionálové 2 - návod

Vydal jsem se na sever a pokračoval přes vodu až na druhý břeh. Zde jsem sebral kyslíkovou bombu a šel zpět. Sebral jsem obálku, prozkoumal ji a sebral klíč s dopisem. Přečetl jsem si dopis a odložil ho spolu s obálkou. Opodál jsem sebral kleště a v nádražní hale klíčem otevřel skříňku. Vzal jsem peníze, na nádražní peroně si za ně koupil lístek a nastoupil do vlaku.

 

Odložil jsem klíč i peníze. Ve vagonu č. 5 jsem vlezl na WC a použil kleště, čímž jsem se dostal do odpadní roury. Sebral jsem igelitový sáček s heroinem a pokračoval do prvního vagonu, kde jsem opět šel na WC a sáček si zde odložil. Vyšel jsem ven a nechal se prohledat od celníků. Poté jsem opět sáček sebral a vystoupil z vlaku.

 

Kousek na sever jsem sebral kohoutek a zmlátil s ním chlapa stojícího opodál. Položil jsem kleště a kohoutek a sebral mrtvého chlapa. Prozkoumal jsem ho a sebral kartu, kterou jsem i sebral. Pokračoval jsem na sever do domu, kde jsem kmetovi ukázal kartu a ten mě pozval dál. V obýváku jsem kartu položil a vzal telefon. Zavolal jsem s ním do CI5 o posily a zase ho odložil.

 

Odešel jsem z domu a za vrátky sebral větev. Pokračoval jsem na západ a větev použil na projíždějící motorku. Došel jsem až k jezírku, kde jsem rybkám hodil mrtvého chlapa a poté použil kyslíkovou bombu. Poté jsem podplaval pod padacím mostem a na golfovém hřišti spatřil zásah CI5.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 21. 9. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist