English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Pyjamarama - návod

Orientujte se dle mapy. Pokud si chcete zkrátit cestu, používejte výtah. Aby byl funkční, musí být zapnutý přepínač LIFT ON (šipka ukazuje na ON). Najděte ovladač pásu (CONVEYOR CONTROL) a prázdný kbelík (WATER BUCKET). Pohybující se podlahu pomocí ovladače vypněte a kbelík naplňte vodou v koupelně. Dále vezměte květináč (PLANT POT) a spolu s naplněným kbelíkem je přeneste do pokoje s masožravými rostlinami a kanystrem BP. Rostliny vás nesežerou, vy můžete vzít kanystr (FUEL CAN) a nechat tam kbelík s vodou. Abyste mohli naplnit kanystr, musíte najít trojúhelníkový klíč (TRIANGLE KEY), který je někde blízko rakety. Potom můžete s klíčem a kanystrem sjet do prvního patra výtahem. Naplňte kanystr pohonnou látkou z benzínové pumpy.

 

Pozor! Na Měsíci jsou cizinci a na ně platí pouze nabitý laser. Než ho však získáte můžete mít určité potíže. Nejdříve musíte rozměnit libru (POUND COIN) na pence (PENNY). Odneste penci na toaletu. Vezměte kladívko (HAMMER) a vyměňte ho ve výtahu za hasící přístroj (FIRE EXTINGUISHER). Z výtahu vystupte v 1. podlaží. Z dalšího pokoje vyjděte prvními dveřmi na pravé straně, vyskočte na bedny a vylezte oknem. Jděte vpravo a ocithnete se v místnosti s ohněm, kterým projdete bez újmy na zdraví díky hasícímu přístroji. Až klesnete, jděte hned doleva a seberte čtvercový klíč (SQUARE KEY). Ten vám otevře cestu do pokoje, ve kterém je laser (LASER GUN).

 

Když vcházíte do výtahu, musíte mít u sebe trojúhelníkový klíč i laser. Vystupte v 1. podlaží. Pokračujte prvními dveřmi, ke kterým se dostanete, když půjdete doprava. Vyjděte prvními dveřmi napravo a okamžitě skočte na bednu a z ní na stůl. Až seberete baterii, laser se nabije. Baterii pak položte. Vyjděte z pokoje spodním východem. S nabitým laserem (LASER GUN FULL) a plným kanystrem (FUEL CAN FULL) přejděte do výtahu a vystupte ve 3. podlaží. Vlezte do rakety a vzhůru na Měsíc. Cizinci vás už nebudou otravovat a dovolí vám projít. Odložte laser a raketou se vraťte. Naplňte si znovu kanystr v 1. podlaží.

 

Pro získání magnetu musíte něco udělat. Najděte řidičský průkaz (DRIVING LICENCE) a pak vezměte zapalovací klíčky (IGNITION KEY). Sjeďte dolů po zábradlí pro přilbu (CRASH HELMET). Seberte lístek do knihovny (LIBRARY TICKET) a vyměňte ho za knihu (LIBRARY BOOK). Pomocí knihy a přilby můžete sebrat nůžky (SHARP SCISSORS). Jděte do pokoje s klávesou HELP a přepněte ji do polohy ON. Až ji stisknete, tak se v pokoji s balónem pod klíčem objeví bedna. Teď když máte u sebe nůžky, vejděte do pokoje s klíčem a balónem a dotkněte se balónu. Balón zvedne Wallyho, se kterým musíte doskákat na bednu a sebrat klíč od skříňky (BOX KEY). Jděte do kuchyně a vyměňte klíč za magnet (MAGNET). Seberte ještě naplněný kanystr a vyleťte na Měsíc do místa, kde jste nechali laser. Pomocí magnetu odemkněte magnetický zámek, který uzavírá přístup k hodinovému klíčku. Vyměňte magnet za hodinový klíček (CLOCK KEY) a vraťte se raketou. Pak se opatrně dostaňte k hodinám. Jakmile se dotknete klíčkem hodin, končíte hru s kladným výsledkem.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 7. 2002 | Doplněno: 19. 9. 2017 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: solaris104Vloženo: 14. 03. 2012, 09:51:43
V tomto navodu jsou nejake nepresnosti. Zapalnik jsou zapalovaci klicky. Abychom je mohli vzit, musime mit ridicsky prukaz.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist