English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
Kenny Dalglish Soc... (10)
Aven (8)
Fruit Machine Simu... (1)
Dictator (8)
Tetris 1-4 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Recovery - návod

V této textové hře se musíš dostat ze spárů mimozemšťanů, kteří tě unesli. Ve hře můžeš používat tyto příkazy (i ve zkratkách): SEBER, POLOZ, PROZKOUMEJ, POUZIJ, INVENTURA, KONEC, S, J, Z, V, N, D.

 

Probudil ses v kobce. Zkus prohledat kapsy a najdeš paklíč, kterým si otevřeš cestu na západ. Na hlavní křižovatce chodeb se vydej na jih. Prozkoumej bednu, najdeš nůž a lano. Dále vezmi molitan, láhev čpavku a bombu s vodíkem. Na severu seber kuličku krakatitu. Vrať se na křižovatku a jdi na západ a na jih. Do otvoru hoď kuličku. Pak pokračuj na západ. Co to? Jsi uvězněn v plynové komoře, kde si zahraješ na mladého chemika. Seber kyslík. Na unikající chlór použij bombu s vodíkem a vznikne chlorovodík (Cl + H = HCl). Na něj aplikuj láhev se čpavkem a vznikne salmiaková mlha (HCl + NH3 = NH4Cl). Z plynové komory ses propadl mezi zuřivé psy. Na západě zapíchni jednoho psa a prozkoumej ho. Objevíš destičku s kódem.

 

Pomocí lana jdi nahoru a dostaneš se ke generátoru. Vlož do generátoru kód, polož molitan a zapni generátor. Po výbuchu jdi na západ a pak na jih, kde zapni autodestruktor. Pokračuj na jih pro diamant a zpět na sever, kde autodestruktor zničí valící se žulovou kouli. Jdi na západ a do detektoru vlož ukořistěný diamant. Po zapnutí detektoru se otevřou dveře na severu. Připrav si kyslík a otoč uzávěrem. Zatopeným tunelem jdi rychle na západ. Na severu narazíš na páku, kterou posuň do polohy 2 a pak do polohy 3. Na západě se uvolnila cesta. Pokračuj a narazíš na Marťana. Rychle na něm otestuj nůž. Došel jsi až ke spínači s nápisem Start. Tak nečekej a stiskni ho. Pokud ses nikde nezdržoval, tak jsi odletěl z explodující marťanské pevnosti směrem k Zemi.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 31. 12. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist