English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Dizzy 7 - Crystal ... (6)
Dizzy 1-7 (42)
Hero Quest 1-2 (6)
Rick Dangerous 1-2 (20)
Cookie (4)
Sabre Wulf (5)
Tetris 1-4 (14)
R-Type (38)
Sprouty (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Šatochin - návod

Přistál jsem v džungli nedaleko tábora, z níž jsem se vydal na východ, sebral prázdné bandasky a pomocí granátu si otevřel bránu. Za ní jsem sebral kulomet a pokračoval k cisterně s palivem, kde jsem naplnil bandasky leteckým petrolejem. Ty jsem použil uvnitř vrtulníku na druhé straně letištní plochy a pak je zahodil. Zároveň jsem před vrtulníkem sebral klíče a otevřel s nimi dveře od zbrojnice, ve které jsem sebral střelivo, které jsem hned použil na nabití kulometu.

 

Vrátil jsem se do vrtulníku a vzlétl s ním. Začal jsem pronásledovat Ramba, ten mi ale po chvíli prostřelil palivové čerpadlo, a tak jsem přistál na jediném suchém místě. Vylezl jsem z vrtulníku a nastoupil do náklaďáku. Po chvíli jsem musel zastavit a jít se vyčůrat. Nakonec jsem dojel až k menší přestřelce, během které jsem použil kulomet a protivníky rozmetal.

 

Ve zbrojnici jsem zahodil klíče a sebral nové palivové čerpadlo a bomby. Autem jsem dojel zpátky do vesnice a vrátil se k vrtulníku, kde jsem nainstaloval nové čerpadlo. Opět jsem vzlétl a začal pronásledovat Ramba. Ve chvíli, kdy zastavil, jsem opět použil kulomet a sestřelil jeho vrtulník. Na závěr jsem na něj ještě z výšky shodil bomby a napalmová nálož dokončila mou misi.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 6. 12. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist