English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Sidewalk - návod

Vaším úkolem je najít všechny části rozebrané motorky, zakoupit dva lístky a pozvat svou dívku na koncert. Při procházení městem budete narážet na členy místního gangu, kteří jsou tu celkem čtyři. Whack, Sumo, Snake a Gang Leader. Setkáte-li se s některým z nich, objeví se tři ikony. Vyberete si podle toho co zamýšlíte udělat.

 

Otazník znamená položil otázky. Po této volbě se vám vypíše na obrazovku několik otázek a vy si některou z nich vyberete. Zpravidla se vám dostane odpovědi, ale někdy, především u „neslušných" otázek, přejde druhá osoba do útoku.

 

Běžící panáček znamená odchod z místa. Stiskněte střelbu a směr, kterým chcete odejít. Pokud jste se vydali do strany, kde není východ, nic se nestane.

 

Sevřená pěst je samozřejmě označení pro rozpoutání boje. Po jejím zvolení se na vás vrhne daná osoba a začne vás mlátit. Vy se můžete bránit všemi možnými údery karate. Při boji ztrácíte energii, která je vyznačena jako množství nápoje ve sklenici piva v pravé části obrazovky. Energii si můžete kdykoliv doplnit v baru.

 

Ve spodní části obrazovky se vám postupně objevují všechny věci, které jste ve hře získali. Kromě nich je tam také peněženka a pod ní číselný údaj označující výši vaší finanční hotovosti. Na začátku hry je to 50 liber. To by mělo stačit na veškeré útraty, ale pokud vás zmlátí některý člen gangu, můžete o všechny peníze přijít. Pak vám nezbude, než přejít do protiútoku a sám začít napadat členy gangu, dokud z nich peníze nevymlátíte zpět.

 

Vedle peněženky jsou také hodinky, které udávají čas. Jedna herní hodina odpovídá asi dvou minutám reálného času, takže si raději pospěšte, vše musíte stihnout do 19:30. V případě, že přijdete i o hodinky, nezbude vám nic jiného, než se ptát ostatních lidí na čas. A pro ty, jež potřebují na dokončení hry ještě více, je zde podrobný návod.

 

Najděte Whacka a nabídněte mu pět liber. Whack vás pošle za Snakem. Najděte Snaka a sdělte mu, že vás poslal muž s cepem. Snake vám poradí, že mechanik má nějaká kola na prodej. Zajděte za mechanikem a požádejte ho o kolo, sdělí vám, že jedno kolo stojí pět liber.

 

Nyní zajděte za vlasatým hipíkem a zeptejte se ho na lístky na koncert. On vám odpoví, abyste zašli do obchodu s deskami na rohu. Zajděte tam a kupte dva lístky na dnešní koncert. Budete informováni, že jeden stojí 10 liber, a že jsou poslední. Zeptejte se, zda přeci jenom nějaké ještě nezbyly, dozvíte se, že jeden prodal také Germain. Zeptejte se, kde Germain bydlí, máte se dotázat hipíka, zní odpověď prodavače.

 

Zajděte opět za vlasatcem a zeptejte se ho, co ví o ukradené motorce. On vám sdělí, abyste se zeptali právě Germain, že bydlí tady. Vejděte tedy do pootevřených dveří a setkáte se s Germain. Zeptejte se jí na stejnou otázku jako vlasatce a ona vám poradí, že motor najdete ve slepé uličce. Zajděte tam a pak už je jen na vás, jak získáte další části motorky. Buď prohlédáte zbylé části města (viz mapa), nebo se je pokusíte vymlátit z některých členů gangu.

 

Pro případ, že byste je chtěli vytlouct z gangsterů, kteří ostatně zcela jistě celou věc zavinili, uvádíme přehled, co můžete od kterého člena gangu získat, a jak ho asi nejlépe zneškodnit.

 

Gang Leader - kolo - kopáním
Snake - rám - údery hlavou
Sumo - řídítka - boxováním
Whack - sedadlo - kopáním

 

Až budete mít všechny věci pohromadě, zajděte za punkerkou a zeptejte se jí co má na prodej. Nabídne vám francouzský klíč za pět liber. Pomoci něj motorku hravě sestavíte. Pak už nezbývá nic jiného, než zajít k telefonu a zavolat své dívce, že si pro ni přijedete. Dozvíte se, že už se na vás velice těší.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 25. 3. 2017 | Zdroj: Hráč 1 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist