English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Šílený sen Pavla Horáka 2 - návod

V kelímku jsem našel pilník na železo (PRO KELIMEK), na poušti zase mršinu (VEZ MRSINU). Vešel jsem do třídy 3. A a odpověděl (REKNI RADIO JEDNA). V lavicích jsem objevil žebřík (PRO LAVICE), který jsem postavil pod hrušeň (PRISTAV ZEBRIK), v korunách sebral jablko (VEZ JABLKO), dostal z něj slona (PRO JABLKO) a přepiloval mřížku (PRE MRIZKU), kterou jsem si schoval (VEZ MRIZKU). V nově zpřístupněné místnůstce se nacházela kazeta (VEZ KAZETU), kterou jsem předal Danovi na konci chodby (DEJ KAZETU). Na druhé konci chodby jsem prohodil oknem mřížku (HOD MRIZKU), čímž jsem se zbavil vlka. Přepiloval jsem mříž na záchod (PRE MRIZ) a sebral pivo (VEZ PIVO).

 

Sešel jsem do podzemní stoky, strážci dal mršinu (DEJ MRSINU) a poté jsem prošel až do stanu, kde jsem ukořistil židli (VEZ ZIDLI). Vyšplhal jsem na vrcholek věže, vojákovi dal pivo (DEJ PIVO) a po pádu u jeho mrtvoly našel pušku (PRO VOJAKA). Na prostranství jsem vzal kolečko (VEZ KOLECKO) a po schodech se vydal tentokráte úplně nahoru. Zde jsem v místnosti přistavil židli a sebral diamant (PRI ZIDLI). Vrátil jsem se k sobě do pokoje, do kolečka nabral hnůj (NAB HNUJ) a vysypal ho na konci chodby do díry v podlaze (VYHOD HNUJ). Skočil jsem dolů, Dizzymu dal diamant (DEJ DIAMANT), ježkovi jablko (DEJ JABLKO), sebral klíček (VEZ KLICEK) a stiskl páku teleportu (STI PAKU). Vyšel jsem opět nahoru, zastřelil Dádu (ZASTREL DADU), odemkl dveře (ODE DVERE) a probudil se.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 20. 10. 2023 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist