English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Batman 1-3 (11)
Manic Miner 1-2 (34)
Alone in Dark Maze (2)
Valley of Rains (3)
Video Pool (22)
X-Out (2)
Fighter Bomber (6)
Rebelstar 1-2 (4)
Astro Marine Corps (7)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Skladačka - návod

V roli detektiva Arthura Browna musíš rozlousknout velmi složitý případ. Hra se ovládá pomocí menu klávesami 6, 7 a 0.

 

Jsi na místě dvojnásobné vraždy. Jedno tělo patří neznámému lupiči a druhé Donaldovi Renningerovi. ČEKEJ, než specialisté dokončí svou práci. OTEVŘI Renningerovi ruku a nalezneš 1. kousek fotografie. Pomocí volby SKLÁDAČKA si ji můžeš prohlédnout. NAVŠTIV svou policejní kancelář. S pojišťovacím agentem Irvingem Krutchem se DOHODNI a dostaneš 2. fragment fotografie - SKLÁDAČKY. Poradí ti, abys zašel za zlodějem Ehrbachem. V INFORMACÍCH si zjistíš Ehrbachovu adresu a NAVŠTÍVÍŠ ho. Domovník tě nechce pustit dovnitř. NAVŠTIV svou policejní kancelář a VOLEJ 158. Zajisti si povolení k prohlídce. Opět NAVŠTIV Ehrbachův byt a HLEDEJ 3. kousek SKLÁDAČKY. V INFORMACÍCH si najdi adresu pojišťováka Krutche a NAVŠTIV ho. Dostaneš od něj část SEZNAMU. Na něm je čitelné celé jméno Weinberg, takže pomocí INFORMACÍ najdi jeho adresu. NAVŠTIV svou detektivní kancelář a opět VOLEJ 158. Tentokrát si zajisti civilní papíry.

 

Jděte na NÁVŠŤĚVU k Weinbergovi. Jako policistu by tě tu zastřelili. V civilu ti dá 4. kousek fotografie - SKLÁDAČKY a prozradí jméno majitelky odřezku Fergusonové. Ty mu za to prozradíš jméno majitele fotografie Ehrbacha. V INFORMACÍCH si najdi adresu Fergusonové a NAVŠTIV ji v galerii. ČEKEJ do nočních hodin a STŘELBOU vyřaď poplašné zařízení. Pak HLEDEJ číselný kód k trezoru a OTEVŘI ho. V trezoru najdeš 5. kousek fotografie - SKLÁDAČKY a druhou část SEZNAMU. V INFORMACÍCH si zjistíš adresy Mcnallyové a Coombse. NAVŠTIV Mcnallyovou, která se s tebou nechce bavit. NAVŠTIV tedy svou policejní kancelář a VOLEJ 158. Zajisti si policejní odznak a znovu NAVŠTIV Mcnallyovou. Za PENÍZE ti dá 6. kousek SKLÁDAČKY. Zajdi na NÁVŠTĚVU ke Coombsovi a ten ti dá fotografii v hliněném prasátku. Pomocí NÁSILÍ ho rozbiješ a nalezneš 7. část SKLÁDAČKY. Teď zkus zajít na NÁVŠTĚVU k tlouštíkovi Krutchovi. Pomocí STŘELBY ho zneškodníš a získáš 8. fragment fotografie - SKLÁDAČKY. V INFORMACÍCH zadáš k analýze celou fotografii (fotografia). Úspěšně jsi vyřešil případ a odměna tě nemine.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru World of Spectrum.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 6. 1. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist