English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Something Happened 1 - návod

Vzal jsem zvonící telefon a od svého přítele Petera Danbyho jsem zjistil jméno své přítelkyně (Petingoová je příjmení, jméno Susan je nutné najít na úvodní obrazovce hry). Zavolal jsem na informace (300-11-111) a zjistil číslo CISLO1 na "PETER DANBY", CISLO2 na "SUSAN PETINGOOVA" a CISLO3 na "BREAK IT UP COMPANY", což byla společnost zmíněná na začátku. Přerušil jsem hovor (v emulátoru Ctrl+A).

 

Zavolal jsem na číslo Susan (CISLO2) a ujistil se, že je nezvěstná. Spojil jsem se s BIUC (CISLO3) a rozluštil kód - stačilo u každého čísla prohodit číslice (08->80, 96->69, apod.) a pak najít v ASCII tabulce odpovídající písmena. Jako jméno pacienta jsem zadal "SUSAN PETINGOOVA" a zjistil, že byla přijatá dne 6. 5. 1989 na oddělení číslo 12.

 

Zavolal jsem Peterovi (CISLO1) a ten mě odkázal na Ricka Irvinga a "Computing Centre of USA". Zjistil jsem si na informacích číslo na Ricka (CISLO4) i do společnosti (CISLO5). Zavolal jsem Rickovi (CISLO4) a ten mi prozradil, že Susan, respektive její "pečeň a srdce", jsou určeny pro jednoho nemocného Araba. Jediná možnost je prohlásit ji za nemocnou.

 

Spojil jsem se s CCoU (CISLO5), jméno "Rick Irving", město "New york". Na seznamu jsem našel dvě podezřele znějící společnosti - "Break it down company" a "BIUC Consultants". Zjistil jsem na ně čísla (CISLO6 a CISLO7). Zavolal jsem na BIUC (CISLO7) a jako orgány zadal "PECEN SRDCE". Dozvěděl jsem se název choroby "Cricetomys Gambianus".

 

Zavolal mi Rick a prozradil mi nové číslo (CISLO8). Zavolal jsem na něj, číslo oddělení "12", seznam ze dne "06-05-1989". Zjistil jsem pořadové číslo Susan - 1719. Spojil jsem se s Break it down company (CISLO6), číslo "1719", choroba "Cricetomys Gambianus". Susan byla propuštěna a zachráněna. Zvedl jsem telefon, načež se mi ozval "můj budoucí vrah" Breaker.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 19. 7. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist