English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Yazzie (2)
Mezi věžemi (5)
Tom Jones a zlatá ... (1)
Coloristic (1)
Dizzy 7 - Crystal ... (6)
Dizzy 1-7 (42)
Hero Quest 1-2 (6)
Rick Dangerous 1-2 (20)
Cookie (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Stensontron - návod

Probral jsem se v neznámé místnosti, kde jsem viděl jediné dveře, tak jsem je prorazil svojí mocnou pěstí (UDRI) a šel na východ skrz chodbu. Pokračoval jsem do místnosti s kostkou ledu, kterou jsem zatím nechal být a pokračoval jsem do dalších místností, kde jsem sebral flašu ribezlového sirupu a príručku pre včelarov (ZOBER). Došel jsem k neonovému nápisu a pokračoval na sever, kde jsem oholil chlapíka (POUZI; HOLIACI STROJCEK), sebral jsem balík penazi (ZOBER) a rovnou i zahodil strojek (POLOZ; HOLIACI STROJCEK).

 

Pokračoval jsem po perském koberci a vešel do prvního hotelového pokoje, kde jsem sebral palcát (ZOBER) a ve druhém pokoji jsem daroval příručku (POLOZ; PRIRUCKA PRE VCELAROV), za což jsem dostal bednu granátov (ZOBER). Vrátil jsem se chodbou a přes restauraci se dostal do kuchyně, kde jsem daroval sirup (POLOZ; FLASA RIBEZLOVEHO SIRUPU), za což jsem dostal informaci, že mám jít nejprve na západ, což jsem také udělal. Šachtou jsem se dostal dolů a pokračoval až na konec, kde se mi vysmíval nějaký chlap, tak jsem ho nakrmil granátem (POUZI; BEDNA GRANATOV). Nově vzniklou dírou ve stěně jsem došel až k mafiánům a zjistil, že to jejich kmotra jsem před chvíli holil! Řekl mi, že mám jít do hotelového pokoje za narkomanem a říct heslo "Paradajka uz dozrela". Odešel jsem přes výtah na západě.

 

Šel jsem tedy do pokoje, kde jsem dříve našel palcát a tam už na mě narkoman čekal. Řekl jsem mu heslo a dozvěděl jsem se další informaci - mám vědátorům ukrást záhadný přístroj a jít s ním do smrduté šachty. Šel jsem tedy zpět do výtahu, cestou v kotelně sebral krabičku zápaliek (ZOBER) a vyjel o patro výše. Vědátorům jsem dal zápalky (POLOZ; KRABICKA ZAPALIEK) a dostal informaci, že mám hodit granát do trojúhelníkových dveří, které stály 2 metry ode mě. Tak jsem tedy hodil granát (POUZI; BEDNA GRANATOV) a šel na východ, kde jsem sebral prístroj neznámého určenia (ZOBER).

 

Moje cesta pokračovala přes hotelovou kuchyň do smrduté šachty, kde jsem použil přístroj (POUZI; PRISTROJ NEZNAMEHO URCENIA) a vyletěl nahoru. Zde jsem pokračoval do Aquaclubu, kde se nacházela potápačská výstroj (ZOBER). Vrátil jsem se do kotelny a pokračoval ke vstupu do jeskyně čertů. U pokladny jsem zaplatil (POLOZ; BALIK PENAZI) a pokračoval do šachty. Tam jsem vzal LSD 25 v prášku (ZOBER) a došel až na dno šachty, k betonové plošině.

 

Oblékl jsem si svůj skafandr (POUZI; POTAPACSKA VYSTROJ) a šel dolů do vody a pak na východ, vyšplhal jsem na žebřík a šel na jih. Koordinátora jsem zavraždil (POUZI; PALCAT) a sebral antiradiačny skafandr (ZOBER). Vrátil jsem se na sever, oblékl skafandr (POUZI; ANTIRADIACNY SKAFANDER) a vyšplhal nahoru. Ocitl jsem se na neznámém místě. Trochu jsem vyprázdnil kapsy (POLOZ; POTAPACSKA VYSTROJ; POLOZ; ANTIRADIACNY SKAFANDER; POLOZ; PALCAT) a sebral zrcadlo (ZOBER; ZRKADLO).

 

Na východní straně jsem našel velký laser a počítač PMD-85. Pokračoval jsem dál na východ a narazil na známého narkomana. Dal jsem mu jeho drogu (POLOZ; LSD 25 V PRASKU), čímž jsem ho uspokojil a vešel do místnosti za ním. Tam jsem našel třesoucího se člověka, který mi z vděčnosti dal floppydisk k počítaču PMD 85 (ZOBER). Vrátil jsem se k laseru, položil na zem zrcadlo (POLOZ; ZRKADLO) a použil floppydisk (VLOZ), čímž jsem spustil laser. Ten vytvořil v jižní stěně díru, kterou jsem prolezl.

 

Našel jsem zde plamenomet, který jsem vzal (ZOBER) a šel na západ - spadl jsem do tmavé uličky. Trochu otřesen, musel jsem se nejprve rozkoukat (POZRI). Pak jsem se vydal zpátky k Aquaclubu a opodál překážející mříž jsem zničil plamenometem (POUZI; PLAMENOMET). Vyšplhal jsem nahoru a u oběšence si vzal plynovou masku (ZOBER), kterou jsem v místnosti na jihu hned použil (POUŽI; PLYNOVA MASKA) a šel na východ. Na cestě dál mě zastavil voják, který zkontroloval mé osobní doklady (naštěstí jsem od začátku měl falošný občianský preukaz). V šachtě na východě jsem vzal baterii (ZOBER) a u záteras jsem použil granát (POUZI; BEDNA GRANATOV), čímž se otevřela cesta na západ.

 

Došel jsem až do stanice s vlakem a vložil baterii do budky (VLOZ), čímž jsem vlak oživil. Nastoupil jsem do vlaku (VSTUP) a dojel k přistávací ploše. Zbavil jsem se všech předmětů (vše položit na zem) a nalodil se na vzducholoď (VSTUP). Ta se vznesla a donesla mě do města, na letiště, kde už na mě čekali strážníci a můj šéf.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 7. 1. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist