English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Double Dragon 1-3 (3)
Double Dash (7)
Chequered Flag (11)
Dizzy Y - Return t... (2)
Dokonalá vražda 2 ... (4)
Dizzy - Return to ... (2)
Ghostbusters 1-2 (10)
Beverly Hills Cop (1)
Sorcerer Kid Adven... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Strange Submarine - návod

V roli anglického důstojníka se musíš dostat z nepřátelské německé ponorky. Hra se ovládá pomoci kláves O, P a Q. Vezmi sirky a kbelík s vodou. Sirkami zapal provaz a kbelíkem uhas oheň. Vše odlož a na východě seber sekeru. Vojáka sekerou zneškodni a seber mu automatickou pušku. Dej se severně a na rozcestí kolem železného háku na východ. Po cestě seber koště a eliminuj sekerou dalšího vojáka. Najdeš u něj kleště. Nafukovací člun tam zatím nech a sekeru odlož. Vrať se na rozcestí a vydej se západní chodbou. Pomocí kleští otevři kovovou skříňku a získáš svazek klíčů. Kleště odlož a pomocí klíčů odemkni dveře. Za dveřmi je bedna potravin, kterou tam zatím nechej. Vrať se na rozcestí a vydej se severní chodbou. U hesla na západě seber žebřík a vrať se úplně na jih. Na východě u kruhového otvoru použij žebřík a odemkni východní dveře. Náboje si dej do automatické pušky, seber dynamitovou patronu a signální rakety tam zatím nechej. Kruhovým otvorem vylez nahoru, dej se na sever a na východ.

 

Vyzkoušej nabitou pušku. Zabil jsi dalšího vojáka a signální pistoli tam zatím nechej. Jdi na západ, na sever a za číselníkem sejmi kapitána. Vrať se k číselníku a jdi na západ a na sever. U provazu pokračuj na východ a na konci v místnosti se smetím zameť koštětem. Najdeš klíč a koště můžeš odložit. Pak se vrať a odemkni severní dveře pomocí svazku klíčů. Za dveřmi zneškodni vojáka, odlož pušku, svazek klíčů a seber kódovací tabulku. U provazu jdi pořád na jih a klíčem odemkni kapitánovu kajutu. Pomocí dynamitu otevři trezor a seber tajné materiály. Klíč odlož a vrať se kolem číselníku pro signální pistoli. Kruhovým otvorem sejdi dolů a seber signální rakety. Pistoli si nabij a jdi na sever k heslu. Pomocí kódovací tabulky jsi nápis převedl na číselný kód, který si poznač. Tabulku odlož a na severu seber pumpičku. Na rozcestí si ještě skoč pro nafukovací člun na východě a bednu potravin na západě. Vrať se k číselníku a zadej kód. Vylez nahoru a pumpičkou nafoukni člun. Odpluj a po týdnu tě zachrání letadlo s Američany, kterým prodáš tajné materiály.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 11. 6. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist